Jump to content

Problem s motoricima svjetala


Smuchac

Recommended Posts

Poz. Divljaju mi motorici i podizu i spustaju snop svijetla non stop. Kad rucno podesim znaju se podesit i ostat tako pa nakon nekog vremena oper krenu po svome divljat. Kad ih oborim skroz zna duze ostat tako dok ne krenu samoinicijativno ludovat. Iščupao sam pločicu s potenciometrom i iščupao kabel i sad miruju samo su svijetla nisko i to je to zasad. Koji im je belaj?

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Reko bi uobicajena renfault losa masa, ali ko zna

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da mi je sad to rastavljat sve.... Podesit cu ja njih i opet iskopčat.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Je, je...

Sa susreta RKH iz Biograda vratio sam se tako što sam se vozio iza nekog Škodilaka jer su moja svjetla bila čas u podu, a čas u kontroli zračnog prometa. Kratka sam ugasio i dovezao se sa maglenkama. Uglavnom bilo je zanimljivo doći po noći.

Link to comment
Share on other sites

Aku mi nema ni dvije godine. 77 Ah Exide,životinja,vrti ko mutav....

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mozes podesit rucno na vijak, skini cep iznad fara i gurni unutra odvijac i stelaj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.