Jump to content

Pali na tipku start


qice

Recommended Posts

Podzdrav,

Nedavno sam kupio Megane II, 1.4., 2005g.

Sada imam cudno ponasanje kod paljenja auta. Meni je na Meganeu dovoljno da stisnem start i da se on upali neovisno bio auto u brzini ili ne, stisnuto kvacilo ili kocnica. Znaci stavim karticu i stisnem start on pali...

Neki dan sam isao cackati oko radia i dok je bio u brzini ubacio sam karticu i stisnio start da mi upali radio i ventilaciju, medutim on se upalio i krenuo, sva sreca sam brzo reagirao pa nije bilo nikakve stete.

Znate li sto moze biti problem i kako da to rijesim?

Link to comment
Share on other sites

Trazio sam da nas te prekidace jer mi zadnja stop svijetla nisu opce radila. Pronasao sam samo onaj od kocnice i svijetla sam uspio sve rijesiti.

Jos samo ostaje sto se pali na start.

Nije isto kao kod nas da su ti prekidaci kod pedala vec su kod suvozaca iza one ladice, jer auto ima volan na desnoj strani. Pedale su spojene na nekakvu precku koja vodi kod suvozaca i onda se sve dalje tamo odvija :nezna:

Edited by qice
Link to comment
Share on other sites

Onda vjerojatno da ne pritišće jedan od prekidača. Jel se tempomat gasi na pritisak kočnice ili kuplunga?

Link to comment
Share on other sites

Nemam tempomat.

Prekidac kocnice sam rijesio i sada radi, to znam po svijetlima.

Link to comment
Share on other sites

Nemam tempomat.

Prekidac kocnice sam rijesio i sada radi, to znam po svijetlima.

Mislim da pedala spojke ima dva prekidača, kočnica jedan.

Vrlo vjerojatno je netko nepoznat prespojio prekidače ...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.