Jump to content

Dijagnostika, dijagnostički uređaj


frenchkey

Recommended Posts

Narucio sam pa ko ga j***

Nadam se da bu radio na win 10, da ne moram neki stari laptop nabavljati.

Makar mi treba neki stariji sa win 7, da na njega stavim VCDS, taj renolink, ddt i pyren. Mozda i autodatu ili slicno

Edited by ivan.martinko
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cd nije originalan i ne dolazi s kablon..

, a ujedno mi nije jasno zasto si to narucivao kopiju a ne original s njihovog sajta ili official storea

Ovah app uz otg kabel ti daje 120 pid/s read rate.. 

Screenshot_20240422-152045.png

Link to comment
Share on other sites

naručio sam sa linka kojeg je netko gore linkao..

nebum ja to prek moba radio jer ionak ne visim slova..

naručio sam i adapter za ddt4all..

Edited by ivan.martinko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 06. 04. 2024. at 14:14, ivan.martinko said:

 

On 28. 03. 2024. at 15:45, ivan.martinko said:

Jel radi ovo, jesi probao? 

Jel user friendly ko vcds za vag?

 

https://de.aliexpress.com/item/1005005814291964.html?gatewayAdapt=glo2deu

 

On 28. 03. 2024. at 15:52, MilosB said:

To mi je 1/1  kopija OBD Link SX a..

https://www.desertcart.ae/products/1324598-scantool-425801-obdlink-sx-usb-professional-obd-ii-scan-tool-for-windows

Ps, na reno dagnostici do sada nista nine bilo User Friendly tako da sumnjam dace danas poceti... 

 

S kojeg od ta 3?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Taj link si jedino ti stavljao. Nadam se da je ok kopija.. 

Link to comment
Share on other sites

vidim da neki na ploči imaju još jedan čip, ali random, nemora ni biti osim na slici..

koliko vidim taj renolink je dosta težak za raditi s njim, teži od ddt čak. bumo vidli, lako ga poklonim nekome..

znači ovak izgleda moj (bez dodatnog čipa)

a ovak onaj drugi.

velim znimljivo da mi kaže otvorite XML file, ja otvorim ddt ili pyren mapu i on bez prolema otvara fajl iz DDT4 all database 2000. mislim neznam radit s tim, išao bih prek yutube manuala..

1.jpg

2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovo sam bezveze uzeo. Preko ddt4all bum ugasio strelice za promjenu brzina i omogucio automatska svjetla.

Link to comment
Share on other sites

SX je izuzetno mocan zapravo... preko njega remapiram mazdu... 

takodjer za Ford vozila  uporabu ForScan SW-a (nesto poput ddt4all)

Link to comment
Share on other sites

Preko ovog klona mislim da se da kodirati novi kljuc ili kartica, ostalo nemam pojma, treba naci neke manuale. Kao onaj turcin za ddt.

On 26. 03. 2024. at 8:14, Smuchac said:

Servisiram kompjutere preko 20 godina pa znam s virusima. Jucer sam ugasio AV,instalirao program i radi. Kasnije sam pobio tih par virusa koje smijem a da program i dalje radi i sad je ok. 

Ja sam nabavio ovaj renolink, kak ti radi to? Jesi probao? Kaj se moze uopce s tim, samo dijagnostika ili se moze citati i pisati kodove?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.