Jump to content

Renault Megane svjetla


markot19

Recommended Posts

Dobro da nisam narucio modul. Mogo bi si ga u supak stavit. Znaci moram ic u reno servis. Neznam ni u zg tko ima, nikad nisam bio u autoservisu kuzis hehe..

Baotic ili?

Link to comment
Share on other sites

Pa modul ti svakako dobro dode kad to iskljucis. Mislim da je ovaj moj platio 50ak kn

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ali trebam savjet gdje, gdje da odem, jer nisam bio u nikakvom autoservisu 20 godina, a svjetla ne mogu sam iskljuciti jer nemam opremu, jasno..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ti gore napisao Baotic Zg, mozfa netko drugi zna nekog drugog. Ne znam zasto opet pitas gdje, gdje?

Treca vrata lijevo, pa kroz hodnik pravo...

Takve informacije nemam

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ok bum otiso u baotic makar ih ne volim. Ak ima tko nekog drugog nek napise. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Pitaj kolika je cijena, ovaj moj je kupio auto od njihovog djelarnika pa su mu to skoro dzabe napravili. Mozda je prava cijena veca, ne znam...

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Samo ulaz je 100 kn. Onda budu mi rekli da je to tak tvornicki i da ne diram to.

Trebam nekog tko nije tak prepametan ko glavni distributeri. A da ima can clip.

Link to comment
Share on other sites

Nece ti to reci jer znaju sto je Scandinavian mode i frendu su ga skinuli.

Koliko ce ti naplatiti... E to ne mogu garantirati.

Dosta mehanicara iz ovlastenog ima can clip na privatnim laptopima, pa bi ti to mogao netko u fusu doma odraditi.

Ja znam tko ima u St, a kolege s naseg foruma iz Zg mozda imaju "svoje ljude", raspitaj se, nije to nesto prehitno

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Istina. Clip je kolko 2500 kn. To si svaki normalni servis moze priustiti..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.