Jump to content

Za kaj je ovo ?


space

Recommended Posts

Neki dan mi je ušla voda u auto na suvozačevoj strani, da bi osušio tepih trebam izvaditi suvozačev sic pa me zanima za kaj služi ovo sa lijeve strane sica ?

IMG_20180402_120630.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirotehnički zatezač pojasa.

Kad se aktivira air bag aktivira se i on i zategne pojas za 5-7 cm.

Link to comment
Share on other sites

ja sam prije dve godine to odpajao sa spojenim akumulatorom dok sam stavljao siceve od sporta, eto dan danas se vozim nikakvih grešaka nema tak da mislim da netrebaš dirat kleme ;)

Link to comment
Share on other sites

I ja skup s Hozeom (josipp) na svom bez odspajanja akumulatora, nadamo se da smo to i tako smjeli :D

 

Link to comment
Share on other sites

I ja sam bez skidanja akumulatora.

Nemoj davati kontakt ni paliti motor.

Link to comment
Share on other sites

Tako je, šteta izgubit sat i sve stanice na radiu ako netreba :zacugu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

To kod  clia nema veze... Ako ga odpojis i odes se vozit svjetlit ce greska zracnog, kad ga opet ukopcas greska ce se ugasit.. i ako skidas klemu?tako je nebitno koji ces skinut.. prekid napaajanja ke prekid.. koju god stranu da skines???? jedino ako plus skidas moras pazit da kljuc ne stisnes n masu.. ???

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.