Jump to content

Koji farovi za Renault Clio II 1.4 ??


cropape

Recommended Posts

Imam "RENAULT CLIO II 1.4" (phaze 1) (17.5.1998 g) i trebam kupiti nove farove. Bio sam u dućanu (Tokić, Split) ali prodavač me pita da koje žarulje koristi moj auto, jedna žarulja za kratka i duga svjetla ili dvije zasebne žarulje.
Kako ja da to doznam, jer nebi htio da kupim krive farove i bacim u vitar 520 kn
Evo ovo sam slikao danas (stražnja strana farova ispod haube) pa ako može neko iz toga zaključiti o kojim žaruljama je riječ (koja vrsta farova)

Far.jpg

Link to comment
Share on other sites

Po ovome sta vidim na slici, konektor sa tri zice ti ide na h4 zarulju, znaci jedna je zarulja koja ima dugo i kratko. Znat ce ti to bolje rec vlasnici tog modela clia, ali to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao taj auto i išla je jedna žarulja za kratka i duga, i imao sam još jednu malu za pozicije koja se montirala ispod negdje.

Mislim da zasebne žarulje imaju oni farovi koji daju sportski izgled, sa kao 3 odjeljka u farovima.

Link to comment
Share on other sites

Lijepo zamoliti prodavača da digne guzicu i ode pogledati na autu :)

Link to comment
Share on other sites

Posto si vec pitao na forum.hr i ovdke ti je isti odgovor, H4, a pozicija T10. A ispoliras ih za oko 150kn, koliko god to tebi izgledalo nemoguće

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

E  kad bi bar zna di bi to u Splitu ispolira za 150 kn
Jedan mi je kaza da čemi ispolirat za 300 kn

 

Link to comment
Share on other sites

E  kad bi bar zna di bi to u Splitu ispolira za 150 kn

Jedan mi je kaza da čemi ispolirat za 300 kn

 

Meni je ispolira covik iz Drnisa, dosao u City Centar u Split, odradia na krovu parkinga, pisao sam tu na forumu. Oglasavao se u oglasbiku foruma

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.