Jump to content

Preklapanje retrovizora daljinskim


Vox2

Recommended Posts

Kako napraviti da se preklapaju retrovizori kod otkljucavanja, i zatvaraju kod zaključavanja? 

Prozori mi se dižu/spustaju na ključ normalno, još bi to rjesio.  

Da li se mora preko clipa što aktivirati, ili ima neki način  ? S tim da po zimi bi maknuo to da ne sjebem retrovizore.

Hvala.

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

u Megane 3 kao i kod nekih drugih modela i proizvođača postoji prekidač sa tri postavke

1) ne preklapaju se retrovizori

2) preklapaju se prilikom zaključavanja/otključavanja

3) stalno su preklopljeni

e imaš li takav prekidač?

Link to comment
Share on other sites

govoris o prekidacu/joysticku s kojim se riktaju retrovizori ili o nekom posebnom?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

osim joysticka u kompletu sa tipkom za namještanje retrovizora lijevo desno postoji dodatni prekidač 

koji služi za električno preklapanje retrovizora, vjerojatno dolazi sa malo boljom opremom...

evo ovaj gornji prekidač

renault.retrovizor.PNG

Link to comment
Share on other sites

takav imam i ja... znaci stanga

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kako napraviti da se preklapaju retrovizori kod otkljucavanja, i zatvaraju kod zaključavanja? 

Prozori mi se dižu/spustaju na ključ normalno, još bi to rjesio.  

Da li se mora preko clipa što aktivirati, ili ima neki način  ? S tim da po zimi bi maknuo to da ne sjebem retrovizore.

Hvala.

jesi li siguran da se spuštaju preko kartice ? Znam da se na meg 2 dižu ako 2 ili 3 x klikneš gumb za zaključavanje ,ali spuštanje još nisam našao do sad...

Link to comment
Share on other sites

To je neko nesto onda vec cackao ozbiljno. Tvornicki se ne spustaju nikakk prilikom otkljucavanja.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Ps. Retrovizore zatvaram stalno i ni po -25C nije bilo problema a bilo je nakuoljeno snijega po njima itd..

Zatvaram obavezno zbog mjesta parkiranja kako ne bih ostao bez istih.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.