Jump to content

Čudan slučaj


cliomir

Recommended Posts

Uglavnom, kolegica dobila po guzi u koloni(:respect:), malo izgreban branik, ali udarac je bio takav da joj je iskočio radio iz mjesta i više ne pali, kasnije ću joj preglkedat osigurače itd. imam sad puno posla, ali da pitam da li se nekom dogodilo nešto slično ?!

Link to comment
Share on other sites

Prekid dovoda goriva uslijed udarca? To dugo već imaju automobili...

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Ne pali auto ili radio? :tup:

Da si napisao koji je auto mogli smo ti rec di je sklopka ova sto GTT govori pa da krenes od tamo..

Link to comment
Share on other sites

Da, citam povrsno..clio2

Trebao bi biti u motornom prostoru oko mulde na vozacevoj strani, crveni krug, samo ga stisnes od gore i ako je on ce upaliti

A ako je radio onda neznam :laugh:

Edited by laci
Link to comment
Share on other sites

Da, citam povrsno.. Trebao bi biti u motornom prostoru oko mulde na vozacevoj strani, crveni krug, samo ga stisnes od gore i ako je on ce upaliti

Ma ja sam isto pročitao površno. Mislim da ipak "samo" radio ne radi...:jez:

Link to comment
Share on other sites

Da, mislio sam na radio, opet me zvala i kaže da joj se gepek ne zaključava .

Link to comment
Share on other sites

A za test staviti drugi radio, možda se jednostavno oštetio pri padu :/
A za bravu gepeka, teško je ovak sad na daljinu :/

Link to comment
Share on other sites

nebi trebao biti jaci udarac ako se bunker uopce moze normalno zatvoriti, a vidis da ga ona samo ne moze zakljucati :D

Link to comment
Share on other sites

Dovoljno je da se malo pomakne vezni lim, a to se ne vidi dok se branik ne skine

Link to comment
Share on other sites

Očito bio jači udarac, stvar bila na policiji, sad preuzima osiguranje lba,bla,bla .....

Hvala svima na pomoći !

Edited by cliomir
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.