Jump to content

T: Prijevoz ormara Jankomir->Zapresic


riceburner

Recommended Posts

Daklem kak me iz emmezete cijeli tjedan muljaju oko dostave, obecano bilo najkasnije srijeda, da bi danas rekla baba da sam na rasporedu tek u utorak?!

Ima li netko neki veci kombi da moze  za vikend mi dopeljat ormar koji je u dijelovima, najdulji paket je 300x70 cm? Prosim lepo na PM, hvala!

Link to comment
Share on other sites

Ne ide na Scenica?
Par gurtni i ne bi smjelo biti problema. Odeš na dva puta ako je preteško.
 

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

za scenica su problem vrata ormara, al ako ne resim idem danas nakon posla tamo vidit dimenzije i tezine paketa pa bum videl...

 

Link to comment
Share on other sites

Kakva vrata... Pa ja sam i podnicu 160x200 vozio na krovu :D

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

MIslim da bi to trebo ići na krovu od scenica.

 

Krevet na razvlačenje i madrac iz IKEA-e sam na takvom vozio iz Zagreba za Vodice.

Duže stvari na krov do nekih 80kg težine ostalo u gepek. Prevrnuo zadnja sjedala i sve stalo

Ne letiš autoputem i stići ćeš. Samo dobro stegni onim trakama za teret

Link to comment
Share on other sites

u biti jedino me tezina pojedinog paketa brine, dimenzijski to ide na krov scenica bez beda...

Link to comment
Share on other sites

zakaj? kolko znam krovni nosaci mogu nosit do 100 kg iako sam siguran da smo i vise stavljali gore... sumnjam da je ormar 100 kg da je ne znam kolki, a i ne moras bas sve stavit na krov... 

Link to comment
Share on other sites

Angažirajte studente? Dvojica se oglašavaju po FB-u da rade selidbe / dostave emmezeta, Ikea i sl. Navodno po povoljnim cijenama.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

270kg je pisalo na otpremnici :D sve u jednom djiru, thule i scenic polozili test :D 

na krov jedino isle vodilice ormara jedini paket duljine 3m i jedan paket s bocnim dijelovima korpusa 60x202 :respect:

Link to comment
Share on other sites

Mogla je još i obitelj s tobom.... ;)

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.