Jump to content

Nosači auspuha megane 2


ivan.martinko

Recommended Posts

malo mi šeće auspuh lijevo desno, ne pušta ni ništ al su nosači loši, prednji tak tak, zadnji koma..

megs 2 ima 2 istovjetna nosača auspuha  koliko sam skužio, jedan otraga a jedan po sredini, našao sam neki po 150kn na siluxu, krešo nema, tokić ne mogu dobit. ima netko preporuku za zg?

ima kombinacija čelik guma čelik, pa isto tak s nekom trakom da ne padne auspuh ak punke guma da ne padne lonac, takav je sad gore vjerojatno original ko i auspuh, našo sam na ebayu alu guma čelik.. 250kn..mišljenja?

ima i original, mislim da je prek 300kn soporte-almohadilla-de-tope-silenciador-megane-2-8200035447-D_NQ_NP_141721-MLV20844926588_082016-F.webp

https://www.ebay.com/itm/RENAULT-MEGANE-II-SCENIC-Support-de-Silencieux-OEM-8200035447-/110773937603

s-l500.jpg

soporte-almohadilla-de-tope-silenciador-megane-2-8200035447-D_NQ_NP_141721-MLV20844926588_082016-F.webp

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

Platio ga 70 kn u autokresi dok je bio i maloprodaja a ne preko weba. Drzi vec 2 godine (s time da sam dodao metalnu vezicu ali opusteno koja bi preuzela svaki veci udar koji bi previse rasteglio gumu)

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

U tokicu 100 kn neki poljski FA1. Ima vezicu i bu dobro. Srednji je isto slab al neda mi se mijenjat sad oba..

Link to comment
Share on other sites

Ako je srednji slab onda ce ovaj nov sve nositi i prije krepat. Ima original vezicu al to je vec kad pukne guma. Oko 4cm moras nategnut da bi ona preuzela silu.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma nece.. ne trese to ko dizel. Moj motor radi ko bubica i masina i auspuh lagano plivaju na nosacima. Zamijenit cu drugi mjesec. Il kad vec..

Nijedan nije puko i nije na vezici..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Došao burazer iz Zagreba do mene u Slavoniju i kaže nešto mu ronda, udara ispod auta dok vozi. Kasžem ja njemu de da ga stavimo na kanal pa ćemo pregledati. Kad ono pukla guma nosača auspuha. Nedjelja, nemaš gdje kupiti novi niti polovni. Ajmo improvizacije. Skinuo, rastavio, uzeo komad višeslojne gume ojačane tkaninom i zanitovao sa bakrenim nitnama za originalnu gumu postavio ga nazad i vozi dalje. Došao burazer prošle nedjelje iz Zagreba do mene u Slavoniju i kaže nešto mu ronda, udara ispod auta dok vozi. Kažem ja njemu de da ga stavimo na kanal pa ćemo pregledati. Kad ono pukla guma nosača auspuha. Nedjelja, nemaš gdje kupiti novi niti polovni. Ajmo improvizacije. Skinuo, rastavio, uzeo komad višeslojne gume ojačane tkaninom i zanitovao sa bakrenim nitnama za originalnu gumu dobro zaprljao ruke, postavio ga nazad i vozi dalje.

Evo ovako to sada izlegleda.

IMG-bb9eb56ccea5c585be60dab1c01fd97d-V_resize.jpg

IMG-88f02e3ea58d49ccecff3c17dd1f8b8d-V_resize.jpg

IMG_20180520_113643_resize.jpg

IMG_20180520_113843_resize.jpg

Link to comment
Share on other sites

imaš kod anđelka 120kn orginalni nosač 

Nedjelja. Nema nigdje :-(, a bilo mu jako hitno.

 

Link to comment
Share on other sites

to je srednji, ovak složeno držat će ohoho :D ... ak mijenja nek uzme i zadnji i oba zamijeni.. isti su..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.