Jump to content

Modus 1.2 16v - veliki servis


R24

Recommended Posts

Pozdrav, može pomoć oko servisa za modus. Kupio sam Modus 1.2 16v, 2005 godina i potrebno je napraviti veliki servis. Kod autokreše je akcija za veliki servis, možete mi reći što je potrebno?

https://www.autokreso.hr/renault--modus-grand-modus-fjp0_-5213--1-2-jp0c-jp0k-fp0c-fp0k-fp0p-jp0p-jp0t-55kw/kategorija-proizvoda/redovni-i-veliki-servis/veliki-servis/

Zupčasti remen

Kanalni remen

Vodena pumpa

Za filtere i ulje znam

Zanima me jesu potrebni još kakvi dijelovi; natezači, ležajevi i te stvari...

 

Hvala !

Edited by R24
Link to comment
Share on other sites

natezač zupčastog remena, natezač kanalnog remena, antifriz, čep bregaste, 

Link to comment
Share on other sites

Da uzmem remenje od SKF-a ili neki drugi proizvođač?

 

Link to comment
Share on other sites

Kontaktiraj i Lageros-a, tu na forumu, i zatrazi ponudu... cisto, kvalitetno, brzo i pouzdano.

Link to comment
Share on other sites

ma najbolje da ga kontaktira telefonom,najbrže i najsigurnije..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ovo mijenjao na velikom servisu prije 2-3g, auto je također 2005g, dijelovi uzeti kod Anđelka..

- zupčasti remen
- pumpa vode
- natezač

- Simering radilice, prednji
- Simering bregaste osovine

- kanalni remen
- natezač kanalnog remena

- Antifriz

Link to comment
Share on other sites

Kontaktiraj i Lageros-a, tu na forumu, i zatrazi ponudu... cisto, kvalitetno, brzo i pouzdano.

Ima netko kontakt od čovjeka?

Link to comment
Share on other sites

Kaj je to klasika motor od clia? Andjelko cesto ima oem set sa svim. Samo pumpa vode posebno..

Link to comment
Share on other sites

Hvala na savjetima, poslao sam Anđelku mail ali nema odgovora, zovem na telefon ali broj se ne koristi :nezna::nezna:

Link to comment
Share on other sites

Probaj na 091 545 6312..ja sam mu poslao email, također se nije odmah javio pa sam mu preko WA poslao poruku pozivajući se na poslani email te ubrzo dobio ponudu.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Javio se, imaju probĺema s optikom tako da sve ok!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.