Jump to content

Razine opreme Grandtour


Vladek

Recommended Posts

ako hoćeš prostor ili meganea grandtoura ili scenica.. clio grandtour je smiješan, sve sam pogledao, i ipak je to clio.. kad se navikneš na auto koji je veći, nijedan manji neće te zadovoljiti. ja trenutno pasem na scenica..

Link to comment
Share on other sites

Ima još ona slabija Authentic (tako nekako), takvog sam ja kupio tamo 2009. god. Od opreme nije imao ništ

Ima li klimu ?

2007. je najslabija oprema bila Pack bez klime i bez radija.Extreme 2007. je imao ručnu klimu,sony radio + 2 zv. ,naslon između prednjih sjedala i neke ukrase za 1000 kn veću cijenu od Pack.

Link to comment
Share on other sites

Ručnu klimu ima, barem nešto, iiii metalik boju :-D

Nudili su mi još sony radio + 2 zvučnika za 1000 i nešt kn, na što nisam pristao jer sam već imao sa strane radio i neke zvučnike.

Link to comment
Share on other sites

Moj nije imao naslon za ruku al ima straznje parking senzore..

Link to comment
Share on other sites

Kakvo kvačilo imaju megane grandtour 3 i Scenic 3, benzinci i dci? Hidraulika ili možda benzinci obično?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.