Jump to content

P: alu felge 18" 4x100


marinho25

Recommended Posts

Prodajem felge 4x100 18" 7j et42 ....felge su trenutno na autu(megane 2) ...1 je kriva, trese u voznji , mozda i dvije treba provjera:) , potrebno lakiranje poslije ravnanja naravno....i lak nije bas bajan, rubovi...posto auto uskoro ide u prodaju a i neda mi se zezati s ravnanjem i lakiranjem ove nek nadju drugog vlasnika... Za 2 tjedna ih skidam , stavio sam oglas prije tako da ako nekoga zanimaju ima lufta razmisliti:)

1 slika : kad sam ih kupio bez guma

2 slika : kako stoje na autu

Detaljne slike moze na mail, viber, whatsapp....

Cijena 300kn/kom 

Screenshot_2018-05-29-06-35-50.png

Screenshot_2018-05-29-08-56-21.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

200kn/kom ....

Jednu felgu treba ravnat , treba ih polakirat i vozi....ukoliko ih ja rijesim cijena je veca...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ajmo... Za forumase 125kn po felgi...idealno za meg 2,  honde i starija narodna vozila... Smetaju mi, ako se uskoro ne prodaju idu na Metis... 

Moze zamjena i za celicne 16 ili 15 4x100

Edited by marinho25
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.