Jump to content

K: Renault Clio sport 2 ph1

Kasabian
 Share

Recommended Posts

Kao što naslov kaže, kupujem Clio sport 2, isključivo ph1. Ne kupujem bilo kakvog sporta, kupujem auto isključivo od vlasnika (po mogućnosti prvog), u stock stanju s urednom poviješću servisa, do 100 000 km ili blizu, nikad razbijenog, čuvanog, paženog i maženog. Sumnjam da takvih ima na forumu i u javnosti, međutim ako netko zna neku informaciju, bio bih zahvalan da mi proslijedi. Bonus je ako je auto u nekoj egzotičnoj boji (tipa bordeux ili žuti), ali nije nikakav uvjet, samo šlag na tortu.

Dakle, molim ponude isključivo vezane uz aute koji su u opisanom stanju. Svjestan sam da ga neću naći sutra niti da će cijena biti 1500 eura pa sukladno tome, molim isključivo ozbiljne ponude.

• Upvote 1

Zaboravi, ne postoji za prodaju trenutno a i već duže vrijeme, tko ima takvog kakvog bi ti, ne prodaje. Teško 197 naći takav kakav ti tražiš auto, a kamoli ph-quick...

• Upvote 4

ufff, sretno, nanervirat će te.

ja sam svojedobno kraj 2012 i 203 isao gledat 15ak kom 197 da vidim malo kakvi su, imao sam i vremena, tad su bili 5god stari a većina ko da su 15, i onda svojeg kupio nenadano bez oglasnika., ovo su sad več 15god stari auti, isto mi se desilo tamno 2005-6 kad se trazio ep3 CTR a svi uz Cupa bili razvaljotke.

• Upvote 1

Edit: (ili novi post, obzirom da je edit zaključan)

Traži se ovako nešto...

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-sport-oglas-920738

Uh sjećam se ovog kad sam ga gledo tamo negdje prije 8 godina, šteta kaj je gospon Zlatko bio tvrd orah pa nisam spustio cijenu. :) 

Sretno s potragom, ali znaj da tražiš jednoroga.

• frenchkey locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.