Jump to content

Topli/ hladni zrak


Ceki

Recommended Posts

Sa upaljenom/ugasenom klimom ista stvar.

Na srednji lijevi i lijevi izlaz kod vrata puse topliji zrak u odnosu na srednji desni/ desni kod vrata.

Ista je stvar dok se prebaci na noge.

Kolko sam skuzil problem je u mixer motoru.

Probal sam rastaviti, ali nailazim na problem jer ne mogu doci do njega (smeta dio šasije.

Otpuštena su 3 šarafa označena na slici, ali svejedno ne mogu do njega.

Ima neko da je prckal po tome ?

5e4b658d2b561c192462687272ebe6af.jpg

Link to comment
Share on other sites

Obicno kad fali plina pocne brljat sa toplim zrakom...

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Je, al sam ju punil prije mjesec dana. Al je razlika i kad klima ne radi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ti se čuje ono klopotanje klapne,odnosno preskakivanje graničnika kad pališ auto?jer se meni ista stvar jučer dogodila,upalim klimu i na jednu stranu hladi ,a na drugu normalno puše i uz to mi se bubam svake 2,3 min čuje to klopotanje ,preskakanje tog graničnika klapne..ali to mi se rijetko događa,valjda kad ne uspije zatvorit/otvorit klapnu..

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne cujem nist, sve ok. Nego sad kad upalim klimu mi se cuje zvuk koji se pojacava sa okretajima motora ko ležajevi na kompresoru, remenica ili nekaj takvoga.

Ide u utorak auto na servis, pa javim

Link to comment
Share on other sites

Neeee, trebal sam voziti auto sad u utorak, ali majstor ima guzvu, pa su i praznici ovi sad.

Onda smo prebacili servis na utorak, 26.6.

Javim cim kaj znam

Link to comment
Share on other sites

Novost za sada je da pušta kiler klime. Kad je stavil plin i boju hladilo je dobro i boja izašla na kileru. Naručen novi, stiže sutra. Javim dalje kad preuzmem auto

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.