Jump to content

pucketanje graničnika vrata


lucky77

Recommended Posts

Odlicno si to skombinirao.
Samo vidio sam tih valjcica jednom na aliexpressu bas za renault neko radi za smijesan iznos ali nisam spremio link.

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam to bi moglo bit ono što se meni čuje i to na sva 4 vrata, malo malo neš pukne kad nagibanja auta.... pa koja to glupost...

 

ps. il se to vama samo dešava kod otvaranja vrata?

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ne ovo je kod otvaranja vrata, plasticni kotacici puknu pa struzu po poluzi. A jesi gledao iza kvake one crne pravokutnike da ne klepetaju na vratima. Mene je to izludivalo mjesecima dok nisam skuzio do ceg je, na kraju nije bio problem u vratima nego izvan njih.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam stavio tj ja sam slago lezajeve i stavio na renault crew hrvatska, dobro si to slozio, inace ja stavim sa svake strane iz vana po jednu podlosku,ali i ovako je dobro, rijesio si se pucketanja @ivan.martinko dokle god ti drzi radilica, vi koji se blizu zagteba mozete narucit lezajeve ili otici oo njih u CODEX lezajevi, biki su na sveticama, sad su negdi u zapadni dio Zagreba, guglajte, ili  narucite na Trgo Agencija...oznaka je 695 lezaja

20200912_160622.thumb.jpg.df96bd5e686d78906296b7a79947a0b6.jpg

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Lowlife said:

Ne ovo je kod otvaranja vrata, plasticni kotacici puknu pa struzu po poluzi. A jesi gledao iza kvake one crne pravokutnike da ne klepetaju na vratima. Mene je to izludivalo mjesecima dok nisam skuzio do ceg je, na kraju nije bio problem u vratima nego izvan njih.

Kako da to testiram? Sa otvorenim vratima il kak?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Lowlife said:

Na koje tocno mislis?

Pa ti pravokutnici? To je onaj spoj gdje uhvati kad zatvoriš vrata jel?

Link to comment
Share on other sites

Neznam jel to ima 4 generacija megana. Govorim o plasticnim pravokutnicima iza vanjske kvake od vrata. Gdje je senzor za handsfree otkljucavanje. Ugl odljepio se i klepetao. A vidim na netu da vuku tu bolest i na cliu i sjeniku.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.