Jump to content

pucketanje graničnika vrata


lucky77

Recommended Posts

Da, Frenckey dobro govori. Mesing se pokazao potrošan, tj. vodilica graničnika ju izdere dosta brzo...

@Fishal... mislim da imamo iste graničnike... kaj bi mogao napraviti par valjčića? Reci cijenu.

Ma nadam se da će mi tokar to napravit za siću pa višak razdjelim tu.
Link to comment
Share on other sites

evo i ja se prijavljujem za višak komada ako ih bude

cijena: ljudi smo dogovorit ćemo se :-)

Link to comment
Share on other sites

Moji slijedeći valjčići će biti od inoxa AISI 316 (morskog :bigl:). Ako će mi pasti na pamet riješavat krckanje graničnika ;)

Link to comment
Share on other sites

Jedini je problem da mi je tokar u OG, a ne planiram naredna 3 tjedna ići doma.

Ima netko preporučiti u ZG tokara kojem bi se dalo s ovim poigrati nabrzaka?

Link to comment
Share on other sites

Jos mi reci da ti je tokar Marinko i ja cu se ranit. :)

Ja ti sutra idem preko Kapele na sprovod pa mogu to ostaviti u Ogulinu kom treba. Ak ti kaj znaci. :)

Osim ako je Marinku, njemu ne svracam ak se nemam vremena ubit sa njim u alkoholu. A sutra nemam. XD

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma kako se zove. 

Stari i brat su ing. Strojarstva. Doslovno pitah - Dal imate tokara? Oni vele da.  I to je to, drugo niš ne znam :D

Do sutra još sigurno neću imati materijal, čekam završnu ponudu za Sipas jer moraju doslovno izvagati šipke da bi dali točnu ponudu.

Link to comment
Share on other sites

Marinko Juricic u Ostarijama. Nema ga Hrvatska. Sigurno nema boljeg i na sirem podrucju. Jedino je dosta osebujan pa ga ne vole bas svi. Al da je majstorcina, je.

E sad, postoji i netko dalje bas prema samom gradu pa moguce i da je to.

Uglavnom, ako je Marinko i ako kod njega rade sta im treba, onda bi ti imali prica da danima rikavas od smjeha. XD

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ekipa, nisam napisao update.

Sipas je nabavljen, kupio sam dvije šipke od metra, promjera 20 mm. Ispalo me nekih 65 kuna.

Ostavio ga kod tokara, pošto ne idem 2 tjedna u OG valjda će napravit do tada. Dao sam mu jednu šipku od metra, trebalo bi ispasti ohooo valjčića.

2 metra sam uzeo jer sam računao da iz jednog metra dobijem 7 komada (100/14). I onda prosvjetljenje, metar ima 1000 milimetara, pa je 1000/14=71,nešto sitno.

 

Ako netko ima ideju kaj još raditi od sipasa, sad je vrijeme.

 

 

Link to comment
Share on other sites

a ništa sav višak prodaj nama sa foruma ;-)   (ja imam 2xMegane)  ha ha ha

Link to comment
Share on other sites

Nije da škripe ali neg budu u rezervi..4 kom/vozilo još uvijek isto [emoji3][emoji3]

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma neću prodavati, kaj mi ostane podjelim tu po forumu. 

Nadam se da će mi naštancati tih 70 komada pa bude za sve. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ako nam nećeš prodavati doći će nas skuplje, dok ti svi platimo turu pića  zaradit će tvoja lokalna birtija ha ha ha

Link to comment
Share on other sites

Haha kud svi turci, tud i mali homer. Ako ostane koji viska javi! Na burazovom coupeu kalasnjikov umjesto vrata ?

Pare nisu problem, para nema ??

Link to comment
Share on other sites

Ako ima, trebam i ja!!! Taman sam se spremao u akciju traženja tokara i materijala :D

Može 4 kom valjčića!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Daj ti Fishkal jos metar dva nabavi LOL... cekaj sad da se jos jave ovi iz RNH da trebaju 2.7 miliona hahahha

Edited by pere
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.