Jump to content

POKLANJAM: kauč 190 cm


borny

Recommended Posts

Poklanjam kauč sa slike.  Širina je oko 190cm, ostale dimenzije ne znam. Mogu izmjeriti ako je zbilja potrebno.
Kutna garnitura bi trebala doći bilo kada do kraja mjeseca i kada ona dođe, kauč ide onome tko ga treba ili u reciklažno dvorište.
Prijevoz ne mogu garantirati, ali možda se uspije nešto iskombinirati.

Na sredini je malo ulegnut, ali ne utječe na udobnost. Potpuno funkcionalan, može se razvući u ležaj te ispod ima spremnik za posteljinu i sl.

 

20180531_100131.thumb.jpg.531a8d430ffc1a

Link to comment
Share on other sites

Ta ne traje tjedan dana u “mladom braku” a da se ne čuje neki krc i/ili nešto ne počne škripati [emoji28].... iz iskustva [emoji56][emoji56] [emoji846]

Link to comment
Share on other sites

Samo me cimate bzvz jer se svaki put ponadam da će netko uzeti kauč :aua:
Poslao mail Reto centru i kažu da moraju doć pogledat je li popravak moguć. Na kraju će završiti u reciklaži koliko mi se čini...

Edit: Ispunio i Remar obrazac, valjda će ga netko uzeti.

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

Samo me cimate bzvz jer se svaki put ponadam da će netko uzeti kauč :aua:

Poslao mail Reto centru i kažu da moraju doć pogledat je li popravak moguć. Na kraju će završiti u reciklaži koliko mi se čini...

Edit: Ispunio i Remar obrazac, valjda će ga netko uzeti.

I ja vec 10 godina zovem Reto. Al malo su se uobrazili. Sad ful gledaju da nema falinge, najbolje da je ko nov i dabe.

Iako ih kuzim i u biti odobravam. Ziher im je ekipa uvaljivala svakakvu kramu samo da se rijese...

Uglavnom, evo i ja bas danas moram pod hitno 2 kauca maknut i idem uskoro po priksu i vozim to na reciklazno.

Inace, ak nije hitno imas pravo ako se ne varam 2 puta godisnje nazvati Cistocu za glomazni otpad. Kazes im sta otprilike imas da oni znaju volumno valjda planirat i das im adresu. Oni ti daju nazad termin u kojem ce doci.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Najmanji problem je baciti. Sam ću si organizirati prijevoz iz dućana do stana i istim kombijem ću otpeljati stari kauč u reciklažno dvorište ako ga nitko ne uzme.
Plan je bio da netko negdje taj kauč iskoristi.

Link to comment
Share on other sites

borny, budem provjerio s frendom, vjerujem da će njemu dobro doći, pa ti se javim...ak može tak?

Link to comment
Share on other sites

Naravno! Bolje da ode nekome kome stvarno treba nego da se pojavi na njuškalu.

Link to comment
Share on other sites

Veli žena da joj je ljepši od onog kojeg imamo u dnevnoj sobi. U utorak se vraćam s GO, pa ga uzmem ak već nije bezeciran.

Link to comment
Share on other sites

Otkantali me iz Remara jer je malo ulegnut. Ponudili da ga odvezu uz naknadu. Odbio sam. Reto također neće uz isto objašnjenje.

 

Veli žena da joj je ljepši od onog kojeg imamo u dnevnoj sobi. U utorak se vraćam s GO, pa ga uzmem ak već nije bezeciran.


Ako kolega twingokile odustane, ide tebi ;)
Čim jave da je kutna stigla, ovaj ide van.

Link to comment
Share on other sites

borny, budem provjerio s frendom, vjerujem da će njemu dobro doći, pa ti se javim...ak može tak?


I?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.