Jump to content

POKLANJAM: radijator


AllesGut

Recommended Posts

Ako se nitko ne javi, odvezi na otkup. Da je kn/kg, bit će za gajbu pive :D

Link to comment
Share on other sites

Stavit ga na krov, pofarbat u crno i za pripremu tople vode :D

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

HEHE

evo došo je čovjek isti dan

smiješno: već dogovorim sa tim likom da bu došo pokupiti, nazove cigo neki za 5min, velim mu da je već rezervirano, on veli, da, da, ja sam se čuo sa tim čovjekom, reko mi je da ja pokupim to

nazovem tog lika kaj je prvi zvao, veli da nije nikome ništa reko ili se s nekim dogovarao :)

Link to comment
Share on other sites

Ma di bi dimljena moja braca to radili, pa sve ide na majke mi, pa vec bi 2308. mamu imali da lažu, evo umro ako lažem :D

 

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam imao takva tri. Dogovorom s cigom da mi to odveze iz šupe ali uz put da iz podruma odnese 15 vreća šute. Kaže cigo  nema problema. Doći će kao za dva dana. Drugi dan zove i veli da ja trebam gorivo platiti. Ja ga odhebem. Dođe cigo ipak i kaže da će uzeti radijatore,dvoja sobna vrata ali šutu ne. Ja gledam i ne vjerujem. Pa kako sad? Veli on meni da ne zna šta bi s šutom. A ja kao znam kažem mu. Pa da znam onda bi sam radijatore od gusara prodao i vrata. Nebi mi ti ni trebao. Užas tko s njima posla ima..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.