Jump to content

P: Vaillant uniSTOR VIH R spremnik tople vode


riceburner

Recommended Posts

NOVO nekorišteno, koljena, ventili   uključeni u cijenu, tj. sve na slici se prodaje.

Prodajem radi selidbe i odustajanja od nadogradnje sistema...

Vaillant uniSTOR VIH R okrugli spremnici tople vode (zapremine 120 litara): Kombinacija zidnog uređaja ili kotla za grijanje i indirektno grijanog spremnika. UniSTOR (VIH R) nudi maksimalni komfor tople te opskrbu više izljevnih mjesta istovremno, kao npr. kuhinja, kupaonica, tuš i sl. Kao i ostali uređaji iz Vaillantove proizvodnje tako i spremnici ispunjavaju najviše zahtjeve kvalitete te posjeduju tehničke posebnosti koje im osiguravaju dugi vijek trajanja. Zahvaljujući opsežnom hidrauličkom priboru instalacija i spajanje samog spremnika je brza i jednostavna.

 

IMG_20180607_192255.jpg

IMG_20180607_192158.jpg

IMG_20180607_192212.jpg

 

Nalazi se u Zaprešiću, 3000kn cash&carry...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

uff cijena previsoka, ima sad akcija raznih :)

2600kn sve na slici ili 2500 samo spremnik bez opreme...

Link to comment
Share on other sites

Pitao jednog plinoinstalatera. Nažalost, ne treba mu.

Link to comment
Share on other sites

Imam isti takav 10-u godinu i stvar je odlična.

Za sada radi ko prvog dana.

Link to comment
Share on other sites

Imam isti takav 10-u godinu i stvar je odlična.

Za sada radi ko prvog dana.

kupljen je i na preporuku struke kao odlican omjer uloženo dobiveno, ali eto u međuvremenu smo odselili tak da nema potrebe za njime...

Link to comment
Share on other sites

Tako je i kod mene bio na preporuku struke. Tople vode nikad ne fali i kad nas 5 navali na tuširanje. Moram reci da s kamencem jos nije bilo problema.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.