Jump to content

Kadjar


Mr. E

Recommended Posts

Kolega ima Kadjara iz 2016, podizanje I spustanje stakla je mogue samo dok je vozilo upaljeno.. Ako je kontakt nemoze spustiti ili dignuti prozor.. Jel to po defaultu ili se moze kaj napraviti

Edited by Mr. E
Link to comment
Share on other sites

OK... Udes u auto nakon otkljucavanja.. Bez kocnice pritisnes start.. Sve se popali osim motora.. Koji je drugi kontakt? 

Link to comment
Share on other sites

staviš u prvu, stisneš kočnicu (NE kuplung) i držiš start dugme 3,4 sekunde stisnuto. Probaj pa javi. Moguće da to kod novijih i ne radi tako kao kod naših staraca...

Link to comment
Share on other sites

Kolega ima Kadjara iz 2016, podizanje I spustanje stakla je mogue samo dok je vozilo upaljeno.. Ako je kontakt nemoze spustiti ili dignuti prozor.. Jel to po defaultu ili se moze kaj napraviti

To je normalno

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nije bezveze nego je glupo. Tako je i mom bratu na Capturu. Na mom megiju rade podizaci i na ACC i na kontaktu.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

na bmw 1 i nakon vađenja ključa još neko vrijeme možeš zatvoriti, otvoriti prozore. Šta znaju švabe...

Link to comment
Share on other sites

na bmw 1 i nakon vađenja ključa još neko vrijeme možeš zatvoriti, otvoriti prozore. Šta znaju švabe...

Mislim da radi i na Renaultu još 60 sekundi.

Što se samog Kadjara tiče on ima japanske fore oko te struje jer je sve kao na Nissan Qashqai.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mislim da radi i na Renaultu još 60 sekundi.

Što se samog Kadjara tiče on ima japanske fore oko te struje jer je sve kao na Nissan Qashqai.

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

 

 

..da sam na novom Qashqaiu radi bez paljenja...

Ugl se da kaj napraviti softwerski ili ne..

 

hvala

 

Link to comment
Share on other sites

na bmw 1 i nakon vađenja ključa još neko vrijeme možeš zatvoriti, otvoriti prozore. Šta znaju švabe...

Peugeot 307, 2003 god. ista stvar.

Link to comment
Share on other sites

Na Fiat Puntu iz 2000. možeš na ugašen motor i kontakt nakon gašenja auta spustit ili podignut staklo. Nakon otvaranja vrata više ne.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

na mom stojadinu se moglo spuštati i dizati stakla uvijek bez obzira jel upaljen auto kontakt i slično, a ponekad je i staklo samo od sebe padalo dole dok se ne zaglavi sa odvijačem (kacavidom, šarafcigerom...)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg,ovo nisi moga...ead79d1612534bfbf2baf1762403b1dc.gif

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kod mene na Meganu IV isti problem bio. Uglavnom, isao sam citati uputstva i tamo bilo fino objasnjeno. :) Kad das kontakt moraju ti sva vrata biti zatvorena i onda mozes podizat/spustat stakla. Kod mene sljaka, trebalo bi i kod tebe.

I ima jedna super caka, kad ostavis otvorene prozore stisnes 2 puta za zakljucavanje i svi prozori se dizu. :) 

Link to comment
Share on other sites

I ima jedna super caka, kad ostavis otvorene prozore stisnes 2 puta za zakljucavanje i svi prozori se dizu. [emoji4] 

Na meganu da (to je još meg II imao) ali na Kadjaru to ne postoji

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Razlog je što je Kadjar japanac u francuskom odijelu. 

Meni nekako bljak. 

Link to comment
Share on other sites

volio bih da ima i kontra funkcija, da provjetriš minut prije ulaska u pećnicu

Link to comment
Share on other sites

Pa nije narodno auto da ima te geđete...

bome oni to još od sredine 90-ih imaju i moram priznati da je super stvar, svaki auto bi to trebao imati...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zlatan dobio dislike...urota, bogohulje, nevjernici :goni:

Nekome ocito nije dobra fora 5 minuta prije polaska spustiti sve prozore iz kuće kad je vani 35C, šta ćeš

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Pitanje za vlasnike Kadjara.... Zanima me da li se fizički (naglasak na fizički, ne financijski, opcije narudžbe i sl.) može staviti BOSE subwoofer u rezervni kotač, npr. na Kadjaru s Bose opremom. Dakle sam kupim gumu, dizalicu i stavim ispod zvučnika koji je već unutra. Gledao sam jedan Test Kadjara iz Moldavije i vidim da stoji i jedno i drugo u prtljažniku...simbioza gume i zvučnika....?!?

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.