Jump to content

Kadjar


Mr. E

Recommended Posts



U ...

Bose ima woofer umjesto rezervnog kotača??





Potvrđujem za woofer, imaš u opremi sprej za krpanje.
Link to comment
Share on other sites

Slabo se nešto o tome kađaru piše, pa slabo imamo nekako i informacija...

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, macan said:

Slabo se nešto o tome kađaru piše, pa slabo imamo nekako i informacija...

Cudi me da ga nema puno vise na forumu obzirom da je auto full zanimljiv.

Meni bi to bio prvi izbor od Renaulta da sada kupujem auto.Lijep je i unutra i vani, a srodstvo sa Nissanom je dobrodošlo.

Vidim da je i cijenom relativno povoljan, dobije se dobar komad auta za nekakvih cca 100 tkn ne prestar i ok kilometraze.

Link to comment
Share on other sites

Polovno,2017g,114 000km...
U biti nisam još uzeo,rjesavaju se papiri,čeka se prijevod mog radnog ugovora na HR,uzimam na leasing.
124 000kn...



Link to comment
Share on other sites

Fin auto ali nije bas nesto uber povoljan..sretno s autom, jedva čekamo da ga predstavis.

Link to comment
Share on other sites

Taj dci bose je mislim preko 230 iljada koštao... tak da si dobro i prošao - ako je sve kako piše :)

Link to comment
Share on other sites

Bilo ih je jeftinijih...običnih ima od 90 i nešto tisuća,Bose od 110 000kn.

Ali pošto sam uzimao leasing,a radim u DE,to je dosta utjecalo na izbor,kontam da sam uzimao za keš ili da radim u HR da sam mogao proći povoljnije,ali trebao mi je netko tko radi leasing za one zaposlene van HR.


Ali ajd,što je tu je. Nov po konfiguratoru izlazi 232 000kn,tako da i ja kontam da je možda mogla biti niža cijena,ali opet je na sve utjecao način financiranja.
Kao trošak AO i mini kaska ide na njih,registracija na mene.

Ima tko iskustva s Das Weltauto garancijom??
Imao kao godinu dana njihove garancije.



Link to comment
Share on other sites

Taj dci bose je mislim preko 230 iljada koštao... tak da si dobro i prošao - ako je sve kako piše [emoji4]
Postali u isto vrijeme...
Da,231 673,73kn je nov.

Kod nas uzeo,ali ja radim vani,a ne daju svi leasing ako si van HR.

Auto izgleda na slikama dobro,kolega će ga pregledati prije preuzimanja sa suprugom.

Kontam da je uvoz i Francuske jer mi na My Renault iskače sve na na francuskom za opremu. I ispravak 6mj je garancija.

Evo radi se o ovome - https://www.njuskalo.hr/auti/renault-kadjar-dci-110-navi-panorama-koza-leasing-bez-ucesca-oglas-32947520

Link to comment
Share on other sites

Pitaj zašto je brojač km resetiran, tj. prvo jel su odspajali akumulator, jel kod tih dilera nekako svima je do 50km na satu... ako znaš na koji brojač mislim. 

Servisna, elektronska servisna se podudaraju?

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

To je i meni upalo u oči ako misliš na trip,odgovor je kao poništavaju na svim vozilima koja dođu kod njih,da se zna koliko su prešla kod njih,na probnim vožnjama i slično...e sad...

Servisnu još nisam dobio na uvid...jer dosad je sva komunikacija bila mailom i mobom,relacija Stuttgart - Čakovec.

Čekam da supruga i kolega(mehaničar) skoknu pregledati auto,pa ću znati sve.

Dosad sam samo uplatio 1000kn za rezervaciju vozila...jer tek za vikend će biti gotov prijevod ugovora. Tako da mogu još odustati nakon pregleda.


Link to comment
Share on other sites

Pa jel ovaj carvertical nije donio malo vise reda, zar se usude jos vracati kilometre na novijim autima za koje se sada vodi evidencija za masu toga.

Za cca 115 kn dobijes masu podataka.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, stanky069 said:

To je i meni upalo u oči ako misliš na trip,odgovor je kao poništavaju na svim vozilima koja dođu kod njih,da se zna koliko su prešla kod njih,na probnim vožnjama i slično...e sad...

Servisnu još nisam dobio na uvid...jer dosad je sva komunikacija bila mailom i mobom,relacija Stuttgart - Čakovec.

Čekam da supruga i kolega(mehaničar) skoknu pregledati auto,pa ću znati sve.

Dosad sam samo uplatio 1000kn za rezervaciju vozila...jer tek za vikend će biti gotov prijevod ugovora. Tako da mogu još odustati nakon pregleda.

 

 

cek, pa ako radis u njemackoj, zasto ne kupis auto gore? ili kupujes auto za zenu u hr?

Link to comment
Share on other sites

Upravo to,kupujem za ženu dolje.
Tako da ne mogu uzeti leasing ovdje jer bi auto bio na DE tablicama koje ona ne smije voziti u HR.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga imao mj dana i super zadovoljan, bil je automatik 2018g.
Ako netko treba ima kolega u DE jedan 6/2018g manualac sa 140000km za 11900€ prijevoz 600€ i davanja sa regom 1100€
5b4fcdb1cecb6f0dea928be7ad2f7f68.jpg

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pošto je u oglasu broj šasije (VF1RFE00456943711), vidim na AutoDNA imaju ove podatke ( https://www.autodna.com/vin/VF1RFE00456943711 )

Vehicle history: number of records: 5

Archived photos of the vehicle: number of records: 16

Nebi da te obeshrabrujem, ali čim ima više od 2 upisa povijesti vozila, znači da je bio lupan 95% (a u ovih 16 slika postoji mogućnost da ćeš vidjeti kako je izgledao lupljen)

Podatke možeš dobit za oko 14€, i piše da je auto bio u Belgiji (imaš dolje poseban ispis iz Belgije za 9eur, ali to izbaci iz košarice jer nikad ništa ne bude unutra pa moraš tražit novac nazad)

Link to comment
Share on other sites

Budem baš uzeo...14€ nije puno pa baš da vidim.

Iskreno,meni ne smeta ako je bio kresnut,ako je složen kako treba.
Ali smeta mi ako je kresnut,a nece da kažu.

Pa kad uzmem ako je kresnut,lijepo ću ih pitati pa da vidim što kažu,pa im onda proslijediti izvješće.

Link to comment
Share on other sites

Već sam prije na forumu pisao, kolega preko Das Welt Auto našao A3 za koji su tvrdili da je sve čisto, bez sudara itd. Pripremio novac već i kao dodatnu sigurnost platio provjeru i ustanovio da je auto bio lupan i to šteta oko 80 000 kn. Kada im je to rekao, nazvao ga neki nadređeni lik iz Das Welta i ispitivao ga kako je on mogao doći do tih (povjerljivih?!) informacija, da laže itd. Kada im je rekao gdje je našao, onda su ga ponovno zvali i ispričavali se i ponudili mu drugi auto koji je naravno onda odbio i nije tamo auto ni kupio... Zaključak priče: svi lažu i muljaju.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao da iz uvoza su svi auti lupani ili skidana km (po defaultu)... dok se ne dokaže suporotno.

Edited by macan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, stanky069 said:

Budem baš uzeo...14€ nije puno pa baš da vidim.

Iskreno,meni ne smeta ako je bio kresnut,ako je složen kako treba.
Ali smeta mi ako je kresnut,a nece da kažu.

Pa kad uzmem ako je kresnut,lijepo ću ih pitati pa da vidim što kažu,pa im onda proslijediti izvješće.

Pa nemoj uzimat auto pa onda ić provjeravat... 

Sta misliš što će ti reć nakon kupnje, viđeno kupljeno, doviđenja...

Lijepo uplati tih 100-tinjak kuna i provjeri odmah dal je kresnut il ne... poslije možeš slat pismo djeda mrazu, ovi pare neće vratit...

A ti možeš imat jedan malo veći problem nakon kupnje

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam auto još uzeo...uplatio 1000kn za rezervaciju,predao papire...u biti nisam sve,fali mi još prijevod ugovora.

Dobio predračun,sa svim troškovima.
Čekam konačni izračun svega...

Auto će se još pogledati uživo prije potpisivanja konačnih papira,kao što sam i rekao od strane supruge i mehaničara...i prije tog potpisivanja kontam ih upitati što je ovo ako se vidi na izvješćima da je lupan...i to mailom da imam pismeni trag.

Znači, izvješće ću uzeti sad za vikend,a tek 18.12 sam u HR,tako da auto nije kupljen do tad...tj dok se ja ne pojavim osobno.

A svakako želim i ja pogledati auto prije nego što ga uzmem,a ne samo supruga i mehaničar da gledaju,a ja da ga plaćam.

Znači suma sumarum,rezervacija plaćena i potpisani papiri za provjeru leasing mogućnosti,auto nije još kupljen.
Još ni ne znam hoće li mi odobriti leasing,iako me oni uvjeravaju da će proći bez problema.

Link to comment
Share on other sites

I evo,zahvaljujući kolegi[mention=23129]MB104[/mention] obavljena provjera sad...

Po onome što je on dobio,auto nije lupan.
Ima jedan upis kilometraže...ovaj prije izvoza...tj onaj koji je i sad na satu...i nekoliko slika.

Kolegi se zahvaljujem još jednom!

On može postati screenshot izvještaja...


Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.