Jump to content

rikverc i android


Dena

Recommended Posts

valjda sam pogodia di ubacit temu, dakle radi se o androidu, kada ubacim u rikverc, dobije signal ali nema slike, kao šta se vidi na slici niže, ima li ko ideju kako šta ovo ono, ili jednostavno da malo otvorim đep i kupin pravu stvar........IMG-20180622-WA0012.thumb.jpeg.880df8a8b

Link to comment
Share on other sites

Prekontroliraj spojeve i signala i napajanja kamere. Frendu bilo isto.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

neće to radit uopće, čak i kad kupin neku kameru app sa playstore, isto me odjebe, neće uopće da uđe u kameru, a to se zove karma, stalno seren kontra kineza i onda iden "proć jeftinije", triba kupit pravu stvar i to je to.........

Link to comment
Share on other sites

Mali savjet. Probaj neki drugi izvor video signala. Većinom video za kameru ne ide preko androida nego negdje direktno na video input monitora. To većinom skuzis tako da prije nego se digne uređaj radi rikverc kamera. Tako da ili mu ne odgovara signal kamere ili kamera nije ispravna.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.