Jump to content

Radio komande na volanu


BeRightBack

Recommended Posts

Trazim al ne nalazim nigdi

Stavio sam multimediu u clia i sad naravno, komande na volanu ne rade. Multimedija ima ugradjeno sve sto treba za prepoznavanje, samo ne znam koje zice trebam spojit

Zna li netko koje zice su u clia za to? Na kojem konektoru, koje boje, koja pozicija, bilo sta

Probao sam multimetrom mjerit otpor pa gledat di se minja kad pritisnem komandu, al bez uspjeha

Link to comment
Share on other sites

Zice od komandi iza volana su ti ove koje idu na display gdje se prikazuje ime radio stanice, barem je tako kod mene na Meganeu 2, a predpostavljam da je ista stvar i na Cliu.

Evo par slika, nadam se da ce ti pomoci [emoji4]

bf00442116fdb0f75550c0cf9ce68fd8.jpg979b8241f2a347cdb8c0e0280a1f6ae7.jpg3b502f34463fad853efe239055fc3c19.jpg7beffdb5abc2d8040e5caf8fdfbf0f44.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.