Jump to content

Shark antena


ivancaptur

Recommended Posts

Gdje mogu kupiti shark antenu odnosno da li se kupuje po tipu vozila ili je to svejedno?

Hvala

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Postoji li originalna shark ili navi antena za tvoj auto? Npr. ako tvoj nema navigaciju, kupi se antena od modela sa navigacijom, općenito su manje i ljepše izgledaju. Ove sve druge aftermarket antene su ružne, prevelike i vidi se da nisu original. 

Link to comment
Share on other sites

Ma kakva navi antena. Stavi fino shark da te svi vide :D

Muncp-Car-Auto-Wind-Power-LED-Light-Shar

Link to comment
Share on other sites

hahaha….

kod jednog ovlaštenog Renault servisa pitao sam za shark antenu i rekli su da nemaju...budem provjerio kod nekoga drugoga....imam navigaciju i nisam razmišljao da moram paziti prilikom kupnje antene tako da hvala na savjetu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja cijelo vrijeme mislio da je taj "shark" radio antena, sve dok nisam skužio da se radi o anteni za navigaciju. Posebno mi je bilo čudno zašto postoji na mom autu s obzirom da nemam tvorničku navigaciju (ali očito imam pripremu).

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam ponudu za antenu....670 kn original kod ovlaštenog

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.