Jump to content

P: Ručice mjenjača


Coacar

Recommended Posts

a da samo znas da postoje po 300kn aluminijske sa RS ili renault sport logom gore ;) 

Link to comment
Share on other sites

Oriđiđi teško, mislim da su između 100 eur i 1000 kn ako se ne varam sa nekim popustima itd

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ne vidim razliku izmedu ove koje sam imao i origigi...stvarno neznam sta ima biti drugacije (bolje) da bi platio 1000kn vise ISTU stvar...aluminij je aluminij

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pročitaj malo na UK forumima kakve su te, govno, pušta boju, izliže se, izrada katastrofa, tako da kod mene samo - parts d'origine!!!

ne vidim razliku izmedu ove koje sam imao i origigi...stvarno neznam sta ima biti drugacije (bolje) da bi platio 1000kn vise ISTU stvar...aluminij je aluminij

Meni je to jasno, ti voliš kopiju, zato imaš Seat Leon umjesto Golfa GTI ili Audija S3... Svatko ima svoje... :yeah:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dal pase alu rucica sa L3 GT na L2?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

imao sam ju 2g, a dan danas se vozi u cliu 197 kojeg je brat prodao...dakle od kupnje do kad je prodao je proslo 5g i nije se ni izlizala niti imala crticu, natpis gore na crnoj podlozi je kao nov bio...neznam kakve ti kupujes, ali eto ja sam bio zadovoljan sa "kopijom"

Link to comment
Share on other sites

Mislim da paše bez problema, to je ta, razlika je u shemi brzina/R.S. natpisu samo

Uzeo si OEM u Renaultu?

Cijena pretpostavljam ista onda i za GT i RS? :)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ne vidim razliku izmedu ove koje sam imao i origigi...stvarno neznam sta ima biti drugacije (bolje) da bi platio 1000kn vise ISTU stvar...aluminij je aluminij

Mislim da je stvar pripasavanja rikverc prstena koji nikad nije kao na originalu...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

imao sam ju 2g, a dan danas se vozi u cliu 197 kojeg je brat prodao...dakle od kupnje do kad je prodao je proslo 5g i nije se ni izlizala niti imala crticu, natpis gore na crnoj podlozi je kao nov bio...neznam kakve ti kupujes, ali eto ja sam bio zadovoljan sa "kopijom"

Eto moja je originalna i za svoje novce kupujem što želim, tako da, samo ti kupuj kopije

Evo i za ove koji pomisle na kupnju kopije, pogledajte thread, jer postoji ona stara - “buy cheap - buy twice”! Pročitajte topic, pa odlučite sami. 

http://www.clio197.net/threads/rs-gearknob-on-ebay.43236/

Link to comment
Share on other sites

Uh ali je Coacar digao prašinu na forumu s ovim oglasom :bigl:

i ja bih volio vidjet sliku prije narudžbe. Već dulje vrijeme trebam jednu za prijatelja koji vozi Clio 3. 

Nadam se da da novi član foruma ima dopuštenje za upload slika ili se možda varam !? Ja u donjem lijevom kutu  imam opciju "choose files" do veličine 19,53 MB

Link to comment
Share on other sites

Meni je to jasno, ti voliš kopiju, zato imaš Seat Leon umjesto Golfa GTI ili Audija S3... Svatko ima svoje... :yeah:

imam seata leona zato jer je ljepsi od navedenih i jer je 5v ;) a gti su 90% 3v, a S3 samo 3v :) nema sanse vise da kupim 3v auto, osim ako nije coupe ili cabrio...

 

 

@Coacar: dal imas i koze za mjenjace?

Link to comment
Share on other sites

dal imas kojim cudom rucicu koja je isla u megane 2 i scenice 2 ja bih rekao, 6brzina gdje je rikverc desno?

Link to comment
Share on other sites

dal imas kojim cudom rucicu koja je isla u megane 2 i scenice 2 ja bih rekao, 6brzina gdje je rikverc desno?

To i mene zanima, ne mogu nigdje naći takvu.

Link to comment
Share on other sites

Sliku posaljite,pa cu vidjeti al neobecavam,niko mi nije prije trazio.

Link to comment
Share on other sites

Prodajem original rucice mjenj. Clio 3,4,megane..pasu i na druge modele.

Nisu s ebaya

Cijena 150kn

Na vise dogovor

Moze zamjena jer imam opela pa se dogovorimo sve

Link to comment
Share on other sites

prve dvije slike, jeli to za scenic 2?

 

Ako je vasa kao na slici,po duzini onda je

 

Link to comment
Share on other sites

 

Ako je vasa kao na slici,po duzini onda je

Za sad ko je uzimao za sc.2,isla je bez problema

Link to comment
Share on other sites

dal imas kojim cudom rucicu koja je isla u megane 2 i scenice 2 ja bih rekao, 6brzina gdje je rikverc desno?

ovakva treba?

received_2196125607068201.png

Link to comment
Share on other sites

Jel imaš onu od renault sporta?

Edited by Optimista
Link to comment
Share on other sites

dal imas kojim cudom rucicu koja je isla u megane 2 i scenice 2 ja bih rekao, 6brzina gdje je rikverc desno?

received_2196125607068201.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.