Jump to content

P: Clio Sport 197


Guest

Recommended Posts

Zena me ipak nagovorila na grijeh :D 

Izgleda da se ipak ide na nesto novo po pitanju brzog auta, pa sam pristao na prodaju Pierra... oglas vrijedi do 31.07.2018., tako smo se dogovorili ako uspijemo rijesiti sve prije godisnjeg i naruciti novi auto. Mislim da se vise manje sve zna ali ukratko:

Clio Sport 197

2007 godina, registriran do kraja 01/2019, 105.500km

Cijena je fiksno 7.000 eura. Toliko je auto kostao mene + platio sam prijepis, napravio novu rezervnu hf karticu i servsirao/napunio klimu.

Auto je maksimalno utegnut, ispravan i definitivno jedan od najboljih primjeraka koje sam vidio u posljednjih pola godine godinu. 

Ima paket udobnosti i vidljivosti (ksenon, hands free, automatska klima itd...)

Zadnji servis je napravljen na 102.000km, a kompletna servisna povijest sto i kada je radeno (od 2008 na dalje) je dostupna.

Ne stavljam ga na Njuskalo i ostale forume, nemam zivaca. Volio bi ga rijesiti kako sam ga i ja kupio od GTTa, sa gustom i da uveselim nekoga s dobrim Sportom. 

Za sva pitanja  - tu sam :D 

 

6de46d70-3f3e-43b6-aq9s0s.jpeg

38e01af1-8c9d-4e4f-boruks.jpeg

6e34d641-0631-4719-apeu7l.jpeg

4ae93d85-2636-4564-afnugz.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

izgleda da da... iako postoji i druga opcija koja nije za Renault forum :D:D 

rade se strpi za trophy 4 rs =)  ,nego ovaj trenutni sto je vani ....:hop:

Link to comment
Share on other sites

Trebaju žene/cure prvo odobrit :D

Link to comment
Share on other sites

Kaj je najbolje, auto će bit za curu kroz tjedan dok ja vozim gutača kilometara škodilaka...a vikendom nastupam ja:driver;

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pitao i rekla je da mogu ako imam milju €. Nema veze kaj auto košta 7, valjda da sebi uzme razliku :hahahe:

Link to comment
Share on other sites

Ako do 30. kad se vracam u Zg ne bude prodan, dizem kredit na ovaj ili onaj nacin :D

Link to comment
Share on other sites

Jel mogu sam sebi pisat jedno 1000 minus repova i banirat se?

Ispao sam seljo i balavac sa ovim jer je zena upravo odustala od svega. Megi RS je bio nategnut s moje strane ali na kraju to nije proslo kao obiteljski auto. Drugi auto koji je igrao je Octavia RS ali sa zeljama i pozdravima koje imamo rok isporuke je 4 - 6 mjeseci na sta je mrtva hladna rekla da ne ceka ni papu tak dugo, a pare mora dati odmah.

Osjecam se ko zadnje djubre prema Majkiju koji se javio i maltene kupio auto da ga nije ni pogledao. I sad sam mu se javio i nadam se da ce covjek ipak razumjeti zasto je tako. 

Duzan sam njemu i svima vama barem pivu. I mislim da me od muke nece jedno vrijeme biti na forumu.

Moze lock.

Link to comment
Share on other sites

Rise, ti si lud, zašto bi se itko naljutio na tebe. 

Žao mo je i zbog tebe i majkija, ali stvari ne ispadnu u životu uvijek kako želimo. Majki ce naci drugi dobar primjerak, a ti ces gustati u Pierre-u i dalje. 

Ja te poznajem i znam da nisi balavac i neki klošar, tako da se nemaš što ispričavati niti pricati da te nece biti na forumu od muke. Pa ti si gospodin, uvijek bio i ostao. 

Ajde, ajde, javi se da ja tebi platim pivu, mam bu lakse, mozemo zvati i majkija. 

Jbg...kako je tako je, čekamo bolje da onda za ubuduće, bude nešto već uletilo.

javim ti ja ak ima nesto zanimljivo, ne brini. Naci cemo pilu.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Hvala decki na razumijevanju i svemu ali bas se osjecam ko govno.

daj ne *ebi, pa nisi covjeku prodao auto, pa ga trazio auto natrag za tri dana... relax frende

Link to comment
Share on other sites

Ma daj,  reko si da uzimas 197 uzo ga u 3 dana doslovce. Svi mastamo o necemu boljem, nisi uspio realizirat to i kaj sad. Bar cemo citat 197 makini. 

Link to comment
Share on other sites

Nis bum te ja u meg 4 rs trophy provozo...  nadam se do 2mj 2019

Ova zeko baš baci direktiva vulje na vatru:vrit:

@laci....nek te to ne žulja, kaj sad...tak mi je grah opo
Nema ljutnje/frke.. Kad auto dođe, doći će i ciao:dada:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.