Jump to content

P: Clio Sport 197


Guest

Recommended Posts

Ma ne žulja mene tu ništa, neg sam se ponadao da ćeš ubosti provjereni auto za ok lovu, svi smo se u biti ponadali. Rise, ti, ja, GTT, soe..

ali strpljen spašen!

Urazumit će se gospođa Rise :diz:

:respect:

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da postoji nekolicina ljudi sa foruma koji ''aktivno'' traze sporta, ako auto ne ode u 11dana...ti ljudi nisu iskreni sami prema sebi sto se tice svojih zelja :) sretno s prodajom i da nekog uveselis kao sta si i samog sebe kad si ga ti uzeo! ;) 

ruku na srce i bez vrijeđanja ikad ikog, od takvih nikada ni k od kupca, ovjerio se sam 100x na valsnitioj kioži, kupuju kupuju a kad treba brojat cash onda uvije ali uvijek izleti nešt iznenada. lool

Link to comment
Share on other sites

kaj se majkija tice covjek je gospodin. auto bi bio prodan u roku 20 minuta da se ja nisam predomislio...pardon da se zena nije predomislila.

isto tako sam ja kupio od GTTa. Ionako znas 80% stvari o autu preko foruma, imas lovu, dodes i vozis doma... i nadam se da ce jednog dana tako i otici od mene.

 

nego jucer zvoni mobitel, javljam se, veli covjek da je vidio oglas na forumu i da zna da se ne prodaje vise ali da on nudi 60.000kn odmah (8.000e).

zahvalio sam se na ponudi ali pod a) auto nije na prodaju, a pod b) ne budem prodao obraz za soma eura...

jedino ali jedino kaj bi me trenutno moglo nagovoriti da otide je da mi netko ponudi Twinga 133 pod racun. To je auto koji moram imati, a s obzirom da se u 8 mjeseci nije pojavio jedan jedini u oglasniku pristao bi uz neku ok nadoplatu. Sa zenom sam ionako rijesio da si ona kupi auto, a meni CS ostaje trajno kao igracka. Nece meni nitko reci kad ja moram prodat auto - dva puta :D  

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites

Nemoj mijenjati clia za twinga. U svakom pogledu ideš s konja na magarca.

U cijeloj priči mi je žao Majkija, jer se baš naoštrio na clia, a ovaj je stvarno dobar.

Link to comment
Share on other sites

i meni je zao covjeka jer znam osjecaj - i ja sam bio jednako napaljen kad sam ga uzimao od GTTa.

i ne mogu se dovoljno ispricati za cijelu (vlastitu) glupost.

 

ma 133ojka mora doci u kucu i znam da nije uopce u rangu 197ice ali ja imam povijest sa Twingom i jednostavno nekakav crveni Cup ce kad tad biti kod mene.

Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam vozio 133 Cup, mislio sam da auto nema amortizere uopće kako je tvrd na 17 cola. Razočarao me što se tiče snage, kad smo sjeli ja i frend u njega i vozili se po Rijeci, bilo mi je žao da nisam u 197. Pametnome dosta.

Link to comment
Share on other sites

sanse da ce pojaviti netko sa 133 Cup barem 2010g i ispod 100k km u stanju kao Pierre i da zeli zamjenu su takve da se nemate o cemu brinuti :D 

ostaje kod mene, uzivam ko prasac u njemu. zhena je trenutno u nekakvoj nebulozi od  chr hybrida za 240k kuna...reka san joj NE MOZE! :D
https://youtu.be/fOEp1GiVsWs

 

Link to comment
Share on other sites

Neka si ti njoj reka :respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ipak odlazi, ipak smo dogovorili nesto :) Bez brige, ovaj put sam ozbiljan.

Sve je isto kao u prvom postu osim par sto km vise koje sam nabrao preko ljeta, pa ponavljam detalje...

 

Clio Sport 197

2007 godina, registriran do kraja 01/2019, 106.100km

Cijena je fiksno 7.000 eura. Toliko je auto kostao mene + platio sam prijepis, napravio novu rezervnu hf karticu i servsirao/napunio klimu. Kupac dobiva jos neke dodatne stvari, o tome uzivo...

Auto je maksimalno utegnut, ispravan i definitivno jedan od najboljih primjeraka koje sam vidio u posljednje vrijeme. 

Ima paket udobnosti i vidljivosti (ksenon, corner lights, hands free, automatska klima itd...)

Zadnji servis je napravljen na 102.000km, a kompletna servisna povijest sto i kada je radeno (od 2008 na dalje) je dostupna.

Ne stavljam ga na Njuskalo i ostale forume, nemam zivaca. Volio bi ga rijesiti kako sam ga i ja kupio sa gustom i da uveselim nekoga s dobrim Sportom. 

Za sva pitanja  - tu sam...

 

6de46d70-3f3e-43b6-aq9s0s.jpeg

38e01af1-8c9d-4e4f-boruks.jpeg

6e34d641-0631-4719-apeu7l.jpeg

4ae93d85-2636-4564-afnugz.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Da vidimo za koliko ce ovaj put otici :bigl:

I sta dolazi u zamjenu?

Link to comment
Share on other sites

Držim fige da sve dobro prođe  :)

 

Link to comment
Share on other sites

Pokusao sam dobiti preko privatne poruke informaciju o kontakt broju, al izgleda da poruka nikad nije otisla dalje... 

 

Uglavnom zanima me auto, volio bih ga pogledati uzivo pa ako mozemo nekako stupiti u kontakt radi dogovora.

Link to comment
Share on other sites

Probaj na 099 292 9099

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.