Jump to content

Honda VFR 800 ABS 2004 god


asfalteka

Recommended Posts

Frend prodaje motor u izvrsnom stanju, potpuno nove gume ( 3 km napravio ), novi akumulator, regana godinu dana, svi servisi napravljeni ( vilice, natezači ,sva ulja i tekućine, disk pločice... Tvorničko stanje, bez ulaganja!!. LSL touring volan, indikator brzina, 12V utičnica...

I tak, stvarno utegnut i sjedi vozi, motor inače ko nije upoznat radi 200.000 km bez greške...

Cijena 4000 eura

Link na njušku:

https://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-vfr-800-abs-oglas-26044388

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A eto njegov motor i njegova cijena... vjerovatno bi korigirao cijenu...

A za bajk mogu garantirati da je sjedi i vozi bez kune ulaganja..

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Govorim jer je bratic nedavno prodao svog. Bio kupljen u Rutingu cini mi se 2012, ali je godiste 2008. 16 tkm, bez ijedne crtice, sa koferima, malo preko 6000. I to se dugo prodavalo

Link to comment
Share on other sites

Vjerujem, znam da ga i prijatelj prodaje već neko vrijeme..po meni je VFR općenito super kompromis između Touringa i sporta, sa vrhunskim motorom, zahvalan, pouzdan itd ali eto čini se da ga trebaš dati za kikiriki ako želiš prodati

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Tiho locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.