Jump to content

Navigacija


linkres

Recommended Posts

Karte katastrofa, nema ulica, brojeva u manjim mjestima. A na cliu iz 2014 ima sve.

Vaša iskustva?

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Evo sad mi počeli zucnici nekakve glasne zvukove pucketave proizvodit kad sjednem u auto kad rlink pali.... Ma koje to s**nje od auta hahhaha.... Da probam resetirat rlink na tvornicke neznam...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, McRazor said:

Eto ti izgovor za zamjenu rlinka. Sad ti mozda u servisu stave v7 🤷‍♂️

Trebalo je ic u megane 4 forum... malo sam si popio.... 0 bodova garancija...

Link to comment
Share on other sites

Gle ja imam media nav v1  meni se uređaj gasi sam od sebe,  trebalo se rijesit software-om 9.1.3 al nije,  jos u servisu mi rekli da nije doso software za moj auto , pa sam doma sam nadogradio na 9.1.3. Koma🙄

Vani u austriji i njemackoj uredno stari uređaj pod garancijom zamjene v2 verzijom. Ove v1 verzije se gase bez ikakvog razloga🤣 

Kod nas nema teorije, da bar uz neku sitnu naknadu to naprave.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma koma, umijesto da čovijek uživa u multimediji, ista mu živce kida..

Ma realno što se tiče velikih ekrana u autu neka sve maknu, nikakve kamere i navigacije! Neka ostave samo bluetooth i radio i neka ima Apple CarPlay i android auto da mogu koristiti Google maps..  sve ostalo neka si nose.. dobri senzori za parkiranje, auto klima i tempomat i udri brigu na veselje.. Što se mene tiče neka lovu ulože u extra izolaciju, to mi sigurno neće ići na živce...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je kamera prva liga. Nebi uzo više auto bez kamere. Žao mi je što nisam nadoplatio za 360⁰ pogled

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
1 hour ago, Flek said:

Meni to izgleda kao ovo kaj su u Baotiću nakalemili na Talismana. Ako ti je blizu odeš probat.

https://www.njuskalo.hr/novi-auti/renault-talisman-blue-dci-150-oglas-31759196

Zanimljivo kako na sljedecoj slici volana je stari radio (bez multimedijskog ekrana).

 

Probat ću otić vidjet kako radi, zanimalo me i ako netko to koristi godinu-dvije, jer i dalje radi ili je za baciti :)

Link to comment
Share on other sites

ja imam kineza (eonon) u cupri vec skoro 3 godine i radi kao 1. dana i prezadovoljan sam s njime...i u iduci auto planiram ubaciti eonona

kod xy marki cije radie platis 300kn, a ne 2500kn, rekao bi da je situacija ipak drugacija

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.