Jump to content

1.5 dCi turbo


Smuchac

Recommended Posts

Pozz. Ne kužim se puno pa da mlatnem nekoliko glupavih pitanja. Kolega ima Clia II 1.5 dCi. Vidim po broju šasije da je neki K9K i koliko vidim onaj je sa 65kW. Kaže da mu je turbina skoro gotova i da se dvoumi između nove ili reparacije... Neki savjet? Isplati li se reparirat ili uzest novo ili pak polovno?

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pozz. Ne kužim se puno pa da mlatnem nekoliko glupavih pitanja. Kolega ima Clia II 1.5 dCi. Vidim po broju šasije da je neki K9K i koliko vidim onaj je sa 65kW. Kaže da mu je turbina skoro gotova i da se dvoumi između nove ili reparacije... Neki savjet? Isplati li se reparirat ili uzest novo ili pak polovno?

 

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Reparacija je po meni najbolja opcija, pogotovo kod nekog tko zna sto radi. Nova je neisplativo skupa, a polovna je kockanje.

Frend je radio reparaciju turbine Smarta, negdje u Slo cini mi se, 150 eur ga je ispalo sto je stvarno povoljno. Ako te zanima mogu se za detalje raspitat, mada vidim da si s Korcule pa ti to nije bas blizu.

Link to comment
Share on other sites

Cuj,svejedno je treba skidat i slat nekome tako da je svejedno... :)

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ima u kaštelima , reparacija turbina , jako dobar, daje i garanciju godinu dana

Link to comment
Share on other sites

Ne znam je li dobar, ali je blizu mene pa ti mogu odnijet.  Pinjušić u Zg Dubravi.

Link to comment
Share on other sites

Nova turbina je oko 1500€

Ono u servisima sta se nudi i u autokucama sto je oko 700-900€ su reparirane turbine tvornicki. Zato i morate dati svoju staru uz novu.

Razlika izmedju te i kvalitetno reparirane nema. Ili kad se mijenja cijelo srce turbine. Cesto na zamjenskim dolaze i bolji tipovi lezaja itd..

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.