Jump to content

megane 2 1.9dci dvomaseni zamašnjak


desk

Recommended Posts

jeli iko pokusao otvriti dvomaseni zamajac i reparirat ga...ili ona kombinacija zamjenskog kita sa obicnim zamajcem plus nova lamela i korpa

ili mozda opcija od reno trafika 1.9dci

na par auta sam mijenjao dmf  is sve je to isti k

prije par godina sam otvarao taj dvomaseni zamajac na laguna 2 1.9dci i nakraju sve bacio jer nisam imao vremena kupio novi i montirao sad mi je zao sta to nisam malo bolje proucio. uglavnom nije nista komplicirano nekoliko federa itd. zavarit ga dobro sa co2 zakovice i nakraju balansirat..trebalo bi valjat? jeli iko to radio

Link to comment
Share on other sites

čini mi se da se može reparirati za mazdu. Za Renaulte nisam niti čuo da se mogu reparirati

Link to comment
Share on other sites

hvala..jeli itko ugrađivao valeo set sa fiksnim zamasnjakom i lamelom s federima i dali se kasnije moze kupiti samo lamela bez zamasnjaka

kako se to sve ponasa na 1.9dci

Link to comment
Share on other sites

Koja je razlika u cijeni dvomasenog i običnog? S obzirom da su ruke oko 900kn najbolje uložiti više i imati pravu stvar.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1000kn usteda.. Koja se sjebe za70-80oookm kad se opet mijenja lamela, plus uglavnom strada elasticna remenica radilice itd..

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.