Jump to content

K: Scenic


darko

Recommended Posts

Kupujem Scenica

-ne stariji od 2013

-dizel 

- do 150000km max

-poznata povijest , servisi svi itd

- pristojna oprema : automatska klima,  navigacija, parking senzori itd...

Max iznos cca 9kE

Link to comment
Share on other sites

U 5. Misec sam ocu u Dusseldorf isa po tako nesto. Oprema i bolja od koje si navea. 90 000km. Garancija u ovlaštenom servisu. Poznata povijest. Dupli set guma. 1.5dci. Kupljen za 8400e. Uvoz je sve skupa nekih 4000kn sva davanja i troškovi.. put nije uracunat.

Link to comment
Share on other sites

Slobodno ga malo poslikaj i predstavi..nitko ti nece zamjerit!

Nasao si ga sam ili imas nekog gore?

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kolko pretrazujem mobile i autoscout ...s tolko malo km za tu lovu je ko dobit eurojackpot

 

Link to comment
Share on other sites

Da. Imao sam dva Scenica III, 1.5dci i 1.6dci. Prvi je imao dosta opreme, a drugi stvarno skoro sve, Bose i bi-ksenon.

Prešao sam na C-max i to je bolji auto, nekako kompletniji. Ovjes je dosta udobniji, a auto bolje leži. Plastike su kvalitetnije, nema cvrčaka. Podizaci prozora tiho rade, a prozori ne zveckaju. U vožnji je isto bolji osjećaj.

Scenic je imao malo više mjesta i šarma. Dci motori su malo tiši i vjerojatno bolji nego tdci.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dci su bolji i od psa-ford i od vag motora. Steta sto ostatak auta ne prati kvalitetu motora..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.