Jump to content

P: gojzerice Alpina Nepal


dado_sk

Recommended Posts

Prodajem nove nekorištenja gojzerice Alpina Nepal. Broj je 47 ali su mali kalupi tako da su prije za nogu 46. Nove su 959 kn na popustu. Ja ih dam za 700 i plaćam poštarinu. Najbolje bi bilo otići u Alpina trgovinu pa probati prije kupovine.

IMG_20180820_121901.jpg

gojzerice-alpina-nepal-slika-98381286.jpg

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Gledam one jesu malo kruće ali koja nije dok je nova? Ova je izdržljiva kao sam vrag. Ove se kupuju da ih se ima 10 godina. Ja sam u bivšoj karijeri svašta nosio.nod adidasa originala do kopija,od alpine preko Jelen pa Haix. Ove imaju dva uloška. Za preporuku. Alpina Tibet su bile prošle. Posječeš ih na prvom kamenu

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Ja nosim 45.5 a njih sam kupio 47. Neki su mali kalupi. Čudna je alpina

Link to comment
Share on other sites

Nemoj se ljutiti ali nebi ja to prodavao ako se ranije ne probaju. A ti u dk nemaš alpinizam za probati. Jesi li uskoro u hr pa ti sačuvan?

Nemoj se ljutiti ali nebi ja to prodavao ako se ranije ne probaju. A ti u dk nemaš alpinizam za probati. Jesi li uskoro u hr pa ti sačuvan?

Alpinu sam mislio. Poštarina za dk je 110 kn.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam redovno u NO na hiking turama po 60-100 km tako da trošim obuću poprilično brzo. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Smuchac locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.