Jump to content

pomoć: što izabrati


mirko7

Recommended Posts

evo pomalo moj ljubimac megane II grantour 2007.g. 1.5 dci 78 kw priša je tu famoznu kilometražu 450.000 km a i počea mi trošit ulje, kad je hladan , upali on sve iz prve, prvih 1-2 km zna zadimit plavkasti dim kad dam gas naglo, a cuje se i turbina kad je hladan na toplo jedino gad ga pošteno stisnem,a inače vruć motor onda sve ok,a jedino kad ga vozam na niskim okretajima pa ubacim u nižu i po gasu opet malo zadimi ali to vidim samo nocu ako je auto iza mene, koju marku ulja 15w-40 mi preporučate , ne mogu ga se riješiti još bar godinu dana (naš HR sindrom) meni se čini shell 15w-40 5x da bi bilo neko riješenje a šta vi mislite recite jer mi predstoji jedino to rijeršenje, a inače slab sam u tome

hvala

Link to comment
Share on other sites

Hehehe, ja mislio što izabrati za novi auto, a ti biraš ulja :-). Ni ja se u to ne kužim, sorry.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.