Jump to content

P: Renault CAN Clip dijagnostika


vip3141

Recommended Posts

- prodajem dijagnostiku CANClip za Renault vozila, prodao sam auto, pa mi vise ne treba.
-funkcionira besprijekorno, kupljena nova prije 1 god i koristena samo na 1 autu
-verzija 160
-cip RTL2002
-na DVD-u je video, koji ce Vas voditi kroz instalaciju software-a. Moze se instalirati na Windows XP ili Windows 7.

CIJENA: 1.200 kn

renault-can-clip-dijagnostika-slika-1026

 

renault-can-clip-dijagnostika-slika-1026

renault-can-clip-dijagnostika-slika-1026

renault-can-clip-dijagnostika-slika-1026renault-can-clip-dijagnostika-slika-1026

Link to comment
Share on other sites

Cijena Can Clipova je dosta pala, na aliexpressu ih ima po 100$ ~ 650kn sa tim Cypress cipom i NEC relejima, prije su bili duplo skuplji koliko se sjecam.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ju onda izgleda prosle godine kupio po toj "muskoj" cijeni. Tad mi je bilo dogorilo do prstiju, jer mi je auto ostao na ulici i nisam ga mogao vise pomaknuti s mjesta. Nisam mogao vise cekati, pa sam morao uzeti preko oglasnika, da mi dodje sutradan.

Kupio sam ju zbog ovog sranja:

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?/topic/52398-zrak-u-filteru-goriva/&do=findComment&comment=10142459

P.S.

Sad sam promijenio marku auta i odmah sam si kupuo "original" dijagnostiku. Ne bu mene vise niko jebal :-)

Link to comment
Share on other sites

To je onaj problem s intercoolerom koji je puštao?

Jesi opisao negdje postupak provjere puštanja sustava zraka?

Link to comment
Share on other sites

To je onaj problem s intercoolerom koji je puštao?

Jesi opisao negdje postupak provjere puštanja sustava zraka?

Nisam, jer nisam imao slike, a nije mi se poslije dalo sve rasklapati.

Postupak za provjeriti jel Intercooler i sve drugo dobro dihta je super jednostavn:

- crijevo koje ide od filtera zraka skinuti s ulaza u turbinu. Drzi ga samo jedna selna.

- tu na ulazu u turbinu staviti prerezanu unutrasnju gumu od bicikla (zracnicu)

- pumpom ili kompresorom nabiti MALO (!!!) tlak i vidjeti da li negdje pusta.

- meni je bila tolika rupa u intercooleru da nisam mogao uopce nikakav tlak postici.

- jos jedan trik za kraj, pomocu dima cigarete se da jednostavno otkriti gdje tocno pusta.

Link to comment
Share on other sites

650 kn kazes... Pa to bi i ja mogao pazariti.

Neki link?

Šlapatalk

Upisi na aliexpress "can clip" i odma ti izbaci, ima ih dosta. Ja cu svakako naruciti jer si moram jos 1 ili 2 kartice iskodiarti posto sada imam samo jednu, promjeniti jezik sa njemackog na engleski, iskljuciti neke opcije koje mi smetaju itd. [emoji4]
Link to comment
Share on other sites

French, računaj na PDV, prije ćeš dobiti na lutriji nego da ti prođe bez toga. Kad sam ja kupovao pred koju godinu, standardna cijena je bila 100-115$, ima toga na tone na aliexpressu, ali je kvaliteta elektronike očajna, dosta se kvare.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovo najbolje kaj se moze narucit, sa tim boljim cipovima.

Problem je kaj odredene varijante postoji par modela za koje ne kuzim razliku.

Tipkao sam relativno davno sa likom i na WhatsApp. Ako se ne varam imaju negdje u EU skladiste i od tamo se salje, nema carine ni PDV-a.

Mislim, ima PDV, al se njima normalno plati njihova cijena brutto sa njihovim PDVom koji je manji od naseg i dobis paket isto kao iz HR.

Ako bi netko kupio po pola ili i nas vise, ja sam za. Mislim da je stvarno glupo da nekaj kaj svatko od nas treba 2 dana godianje kupujemo svatko posebno.

Sad sam se sjetio da smo kolegi u oglasu, moze se i odvojiti tema, mozemo mozda i sa kolegom dogovoriti neku cijenu, ako je netko za...

http://m.obd2diy.fr/search/?q=Can+clip

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sa cypress cipom i nec relejima je 100$ sa dostavom, pdv neces platiti, kazes prodavacu da posalje paket kao gift mada oni to vec znaju posto pise u opisu proizvoda da tako rade. Najbitinije je gledati review-ove ljudi koji su vec narucili i citati njihove komentare, koliko sam vidio vecinom su pozitivni i ljudi su zadovoljni tako da... ima clipova za manje od 100$ ali ti nemaju taj cip i releje i nestabilni su i ne rade kako spada, treba paziti na to kada se kupuje.

Link to comment
Share on other sites

Ako ti ide iz kine, platiti ćeš pdv, nisu ovi na carini veslo sisali. Ne prolaze ni mobiteli već godinama, kamoli clip sonda u kutiji veličine one za cipele. Meni je prodavač slao renault markice posebno jer ako se zainate carinici to ti je falsifikat ko da si "najke patike" iz kine kupio.

Što se čipova tiče, isti ti je klinac koji god da kupiš, imaš jedino staru i novu verziju za biranje, unutar toga razlike minorne. Ja sam imao staru s full chipovima, a frend dobio onu s manje elemenata na pcb, isto rade.

Link to comment
Share on other sites

da u oglasu smo mu, bacamo mamce da smanji cijenu :bigl:

Slobodno vi nastavite ovdje raspravljati, apsolutno nemam nista protiv, jer ekipa koja ce to narucivati iz vana, tako i tako nisu moje musterije :-)

Ja ciljam na nekog lokalnog, tko hoce stvar prije kupnje uzeti u ruke i pogledati ili kome ce auto stati na ulici sa upaljenom check engine lampicom, kao sto je meni :-)

I ovo s "ekipa koja narucuje iz vana" stvarno ne mislim nista posprdno.

Mozemo slobodno dalje o tehnikalijama kod kupnje. Kad sam kupovao, sjecam se da su se neki prodavaci hvalili da njihova dijagnostika ne zasteka na 30%, jer valjda ima kao taj neki bolji cip.

Ja sam ovu svoju kupio u Njem, dostavljena mi je iduci dan (jer mi je auto ostao na ulici). Naravno da je iz Kine. Htio sam samo reci, da se vjerovatno moze onda naci i u EU i onda sigurno nema PDV i carine.

Za ovako skupe igrackice, bilo bi idealno da se moze 2-3-4 ljudi dogovoriti pa uzeti skupa.

Link to comment
Share on other sites

Ako ti ide iz kine, platiti ćeš pdv, nisu ovi na carini veslo sisali. Ne prolaze ni mobiteli već godinama, kamoli clip sonda u kutiji veličine one za cipele. Meni je prodavač slao renault markice posebno jer ako se zainate carinici to ti je falsifikat ko da si "najke patike" iz kine kupio.

Što se čipova tiče, isti ti je klinac koji god da kupiš, imaš jedino staru i novu verziju za biranje, unutar toga razlike minorne. Ja sam imao staru s full chipovima, a frend dobio onu s manje elemenata na pcb, isto rade.

Necu se ja sa tobom tu raspravljati, pa nismo u birtiji. Narucivao sam pakete od 1000+ kuna iz kine pa nisam platio ni lipe pdva. Ono sto zelim reci je da treba biti pametan i znati kako.
Link to comment
Share on other sites

@vip3141- kad raspravljaju oglas ti je uvijek na vrhu [emoji4]

Znam, znam :-)

Zato sam i rekao, da apsolutno nemam nista protiv.

Link to comment
Share on other sites

sa ovog linka gore ne kužim dali to ide iz skladišta u Fr ili iz Kine direkt. Za shipping putem DHL piše da je moguće da ocarine a sa ovim nekim kineskim anwen express da nije. Aj budi pametan

 

http://www.obd2diy.fr/wholesale/can-clip-for-renault-avec-puce-complete-multi-languages-auto-diagnostic-interface.html

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Malo je ostarila tema pa da je živnem ...
Meni je interesantno uzeti clip jer imam 2 renola doma.
Interesira me dali se moze sa njim programirati nova kartica?
Druga svrha bi bila prebacivanje guma i senzori

Jel pala cijena ovog iz naslova [emoji23][emoji23]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Karticu možeš programirati ali gume ne možeš prebaciti sa clipom.

Za to ti ipak treba dizalica, gedora, rukavice..

:plazi:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao sto je laci vec napisao, odgovori:
- da
- da
- prodano vec davnih dana

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.