Jump to content

Megane 2 - kučište filtera zraka


dwr314

Recommended Posts

Pozdrav,

znal li netko gdje bih mogao nabaviti vijke za pričvršćenje kučišta filtera zraka (Megane 2 1.6 16V, 2003.g.)? Jedan mi ispao prilikom promjene filtera :-(

Slike u prilogu.

Unaprijed zahvaljujem

2.jpg

3.jpg

4.jpg

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Isti su i na kucistu filtera 1,4 e motora u starim meganima i dacijama pa eto ti sire baze za potragu po otpadima

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mislim da imam, moram pogledati 

Link to comment
Share on other sites

Ako si iz Zagreba i ako ti fali kakav vijak ili zelis zamjeniti hrđavi vijak za novi odes u kranjec vijke i kupis za par kuna novi samo moras donjeti jedan primjerak starog da ti mogu dati isti takav, mislim da cak mozes rec da oces od inoxa da ti npr. vise ne hrđa. Mozda ima jos kakav ducan koji se bavi sa time, proguglaj malo.

Link to comment
Share on other sites

Odeš u renault s brojem iz dialogysa, ako i nemaju, naruče i idući dan je obično tamo. Naravno, za xy kn po komadu :)

Link to comment
Share on other sites

Thnx na savjetima... za početak bum okušao sreću u "viđenijim" trgovinama s vijcima ☺

Link to comment
Share on other sites

kako si ga uopće izvadio iz utora, moji kad se odšrafaju zaglave se, 

Dečki morate znati da vozimo francuze a s njima treba "soft"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.