Jump to content

K: kljuc za poklopac alu felgi


Guest

Recommended Posts

Kupujem kljuc za poklopac Renault alu felgi, ove felge ovakav kljuc:

s-l300.jpgimages?q=tbn:ANd9GcSDx_v_iT4JF_8epCtk8Rt

Narucio sa eBaya, cekao 3 tjedna da bi frajer rekao da se valjda izgubilo i sad se natezemo oko refunda... ne da mi se ponovo cekati narudzbu, pa ako ima netko u ZG viska ili je voljan poslati neka se javi... Hvala!

Link to comment
Share on other sites

imas kod svakog renault koncesionara za kupit... ja bas na proljece kupio tati za megane, posto ga je negdi zgubil na jesen

kad je montiral zimske :D

Link to comment
Share on other sites

bilo je oko 100kn ako se dobro sjecam...

sused kupil kineza koji je pukel pri prvoj uporabi...

Edited by riceburner
Link to comment
Share on other sites

Kada se meni razvalio taj plastikaner ključ stavio sam inox vijke sa klasičnom glavom i skidam/stavljam ih cjevastim ključem.

Link to comment
Share on other sites

Kupujem kljuc za poklopac Renault alu felgi, ove felge ovakav kljuc:

s-l300.jpgimages?q=tbn:ANd9GcSDx_v_iT4JF_8epCtk8Rt

Narucio sa eBaya, cekao 3 tjedna da bi frajer rekao da se valjda izgubilo i sad se natezemo oko refunda... ne da mi se ponovo cekati narudzbu, pa ako ima netko u ZG viska ili je voljan poslati neka se javi... Hvala!

Jesi vidio ovaj?
https://www.njuskalo.hr/ostala-autooprema/renault-kljuc-ukrasni-poklopac-felge-oglas-15003492

Ja ga nisam mogao naći nigdje na ebay-u ispod 200kn.

Edited by Piter
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.