Jump to content

R-Link 2 problem navigacija


linkres

Recommended Posts

Naime na Meganeu IV imam R-Link 2, ali navigacija je koma.

Manja mjesta uopće nemaju ulice, a i veća često nemaju brojeve ulica.

Ima li netko slična iskustva ili možda dobra iskustva s R-Link 2???

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zadovoljan i s Rlink2 i navigacijom. Imao sam manji problem da digital  packom koji je čudom istekao i nije se mogao kupiti, no nakon moje reklamacije u RNH su to ispravili na način da sam dobio Live servise paket besplatno na 3g.

Osobno, ne čini mi se tako kritično što manja mjesta nemaju sve ulice (nije da mi u selu treba navigacija), a ovo za brojeve, da - npr u V. Gorici u nekim ulicama nema brojeve). Nije mi presudan faktor.  Ono što mi treba je navigacija u većim gradovima, i to uz live servise radi perfektno (probao u Hrvatskoj, BIH,  Sloveniji, Austriji, Slovačkoj, Češkoj, Poljskoj, Litvi, Njemačkoj, Luxembourgu..).

Da li si izvršio update karte? Upravo ovih dana je došla verzija karte 2017.12

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kako se radi update karti? Do sada sam išao u Renault servis, ali izgubim previše vremena onda. 

Link to comment
Share on other sites

On 15. 10. 2018. at 9:03, linkres said:

Naime na Meganeu IV imam R-Link 2, ali navigacija je koma.

Manja mjesta uopće nemaju ulice, a i veća često nemaju brojeve ulica.

Ima li netko slična iskustva ili možda dobra iskustva s R-Link 2???

Najbolje je koristit Apple CarPlay ili Android Auto i to je to. Ovi old school sistemi nikad neće biti dovoljno kvalitetni, a vrijeme ih gazi.

Link to comment
Share on other sites

potpuno se slažem  s tim, ja sam imao tvorničku navigaciju u škodi, onu RNS315 i bila je s**nje. 

nakon par godina samo, ima update karata ali je bezveze..

na mobu s većim ekranom ako treba, imam sygic a nekad navigon koji ima desetke funkcija u odnosu na ove auto navigacije koje su pušiona.. možda prvu godinu, dve, a onda zastare..

stalak, mob, punjač ako treba i vozi..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

ako mi želite objasniti koja bi trebala biti lozinka, kada se registriram u R-Story, neću prihvatiti niti jednu lozinku.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.