Jump to content

Poklopac rezervara se ne da otvorit!


pere

Recommended Posts

Help!! Ne mogu tankat hahaha

Jel se moze kak to cudo drugacije otvorit? Budem jos osigurace pogledal po danu, al centralno otvara sve ostalo, sva vrata i haubu... Al pokopac taman krene da ce se itvorit i zapne, naravno bravica drzi, nije se otkljucao.

Ak su osiguraci ok, kaj mi je ciniti? Show bi bio da sam na rezervi, fala bogu nisam... Al bum za koji dan :D

 

Link to comment
Share on other sites

Skini pokrov od zadnje desne lampe,tamo bi trebao vidjeti jednu ručicu na sajli.To povučeš i trebao bi se otključati poklopac goriva.

 

Edited by Bruno
Link to comment
Share on other sites

Probaj lagano pritisnut poklopac i onda cimaj otkljucavanje zakljucavanje.

Link to comment
Share on other sites

To uglavnom ne pali. Motor je u problemu, oslabio, imao sam problem i na scenicu jednom, pa drugom, i sad na laguni.
Ne vidim koji je auto u pitanju, na scenicu 2 i meganu 2, laguni 2 ph2 motoru se prilazi iz prtljažnika, svaki motor je imao polugu za ručno otvaranje. Ja ga otvorim i raskačim struju, trajno rešim problem :)

Sent from my x2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Fala ekipa!!! Probam danas!

Brzi, to sam radil 10 minut na benzi pa sam odustal i uzel mob u ruke :zubo:... istina mogo sam i jubito pitat, al nije tak gorilo. 

Nukleuz, radi se o meganu 3 Grandtour. Cemo da rucno probamo.... tvoje trajno rjesenje je sasvim ok, za sad budem vjerojatno i sam to napravil, a novi motorcic, ak je on u piranju, vec nabavim i s vremenom zamjenim.

Link to comment
Share on other sites

Meni je isti problem, ali pomogne manijakalno stiskanje otključavanja, pa onaj "pipac" malo pomalo otključa. 

Ja sam na silu nabio pipac unutra, tako da je sad stalno otključano i doviđenja 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

@pere kako si ovo na kraju rijesio? Meni danas ostao zakljucan, Meg III Grandtour. Imam jos goriva za par dana ali sta dalje :D

Link to comment
Share on other sites

Imas video gore kako se odglavi. Sa unutarnje strane imas jednu kao plasticnu polugu koju povuces prema sebi. I uvuce se pipac. Ako neide onda je usla voda unutra onda ga cijelog skini. Uostalom ko ce krast gorivo iz renoa

Link to comment
Share on other sites

Nasao sam jucer tu polugicu (gore je na Meganu i ne vidi se) i otvorio ali razmisljam sta dalje. Da ostavim to tako ili mijenjam taj sklop/motoric

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Lowlife said:

Motoric mozes otvorit ocistit ,podmazat i radit ce. A mislim i da novi nisu nesto skupi.

Hvala, budem probao!

Link to comment
Share on other sites

Taj motoric ti vecinom kao i na meganu coupeu 1 na leptir staklima, izgubi kontakt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On ‎5‎.‎10‎.‎2020‎. at 20:50, MoschuS said:

@pere kako si ovo na kraju rijesio? Meni danas ostao zakljucan, Meg III Grandtour. Imam jos goriva za par dana ali sta dalje :D

Ej, sorry malo kasnim… iskreno nemam pojma kaj je dalje bilo. Nakon Toga Problem se vise nije javljao :zubo: 

Posto je Auto u rumunjskoj ili di vec, malo je teze provjerit :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.