Jump to content

Treće stop svijetlo - grandtour


Vox2

Recommended Posts

20181019-080357.jpg

20181019-080401.jpg

20181019-080405.jpg

20181019-080431.jpg

20181019-080530.jpg


Bilo mi je dosadno, pa da raskopam i vidim zašto svima rikava treće svijetlo ,i još ga inzistiraju mjenjati sa spojlerom.  Grandtour  verzija. Slike govore dosta:) 

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Meni još nije riknulo a 11.5 godina Meganu.

Tu je isto bitno čistiti odvodne kanale na vrhu petih vrata.

Vidim da si razvaljivao...znači zaljepljeno je ili je zapeklo ?

Link to comment
Share on other sites

zaljepljeno dosta dobro ?  .  Gdje su mjesta na karavanima za iza pocistiti ako ima što ? , lampa je dobro zabrtvljena , mislim vise oko konektora da je kroz pinove vlaga po malo ili nekako . Mada drugi dio konektora sa strane auta ,bi trebao biti vodonepropusni ...ali opet to je reno ?

Link to comment
Share on other sites

meni nije radio 3 stop svijetlo a razlog je bio dovod struje, žice  su se prekinule na spoju vrata i karoserije.

Link to comment
Share on other sites

To je standardno iza na izlazu iz auta u vrata :)

zamjene se zice stave bolje nego što su oem  i vozi dalje. Već odradio na 2 grandtoura.  Zice tako tanke da nestanu . Osim za grijace  i neke sitnice, mrvicu deblja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam u pregibu te tanke sa par truljavih bakrenih licni zamijenio pravim žicama od 2,5 mm2..... ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.