Jump to content

Pomoć - Angel eyes farovi


anchy

Recommended Posts

Napokon sam se počastila angelsima međutim nijedne žice, priključci ne odgovaraju onima u autu pa molim malu pomoć, gdje nabavit džekove da se to prespoji il kak već to ide. Radi se o Megane Cabriu 2001god

Link to comment
Share on other sites

morat ćeš elektirčaru da ih prespoji na nove žice. Btw, šteta bačenih novaca. Imao sam ih, osim izgleda za sve drugo su smeće. Good luck

Link to comment
Share on other sites

Ufffff...kak mislis smeće? Čitala sam i dobrih i loših komentara o njima al je želja bila jača. Nadam se da neću požalit :jez:

Link to comment
Share on other sites

- loš snop, kratak i neujednačen

- nema podizanja reflektora dugog svjetla iz kabine kotačićem već samo kratkog. Pa tako kad si pretovaren i spustiš kratko svjetlo, dugo i dalje tuče u velikog medvjeda

- motorići rade u kontra smjeru, na 4 je najviši snop na  0 je najniži (ne pomaže zamjena žica)

- reflektor dugog svjetla je majušan i gotovo da nema razlike kad ga upališ

- projektor prima H1 žarulju pa ekipa masovno stavlja kineski ksenon H1 prihvat (iako farovi imaju naljepnicu ''no HID allowed''), bude nešto jače svjetlo, ali snop i cutoff su i dalje nedovoljno dobri

-nešto su manji od originalnih pa zine rupa između haube i fara

Jedino su puno ljepši i može netko neupućen misliti da voziš bmw zbog tih led krugova

Po meni puno bolji posao je nabaviti novi far s dvostrukom optikom umjesto starog s H4 žaruljom.

No vodi računa da sam ja picajzla i da mi sve smeta...

 

Moji nekadašnji angelsi, original H4 far, original dvostruka optika H7+H1

 

 

 

DSC02108.JPG

farH4.jpg

 

 

 

far-dupli.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

eh sad si me bacio u depru...ja obavila lošiji posao i očito bacila 1500kn u vjetar, a još mi u planu bilo kupit i zadnje

Link to comment
Share on other sites

A cuj, možda su napredovali u zadnjih 5,6 godina i to sve bude zadovoljavajuce

Šlapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisu nazalost. I dalje su u farovima reflektori iz baterijskih lampi...

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:laugh::laugh: hvala na pokusaju :laugh::laugh: Jel se opce isplati ih vozit na tehnicki na atestiranje il ce me lagano od*ebat? 

Link to comment
Share on other sites

Od*ebat ćete u skokovima, nažalost! Imao sam i kemijao sam s njima i bilo je loše. Tek kad sam anbavio OEM xenon je to sad to što se tiče vidljivosti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moj savjet ti je da pitaš na forumu, za to i služi forum, prije kupovine ubuduće jer ćeš dobiti pametnih savjeta i uštediti nešto para...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, asfalteka said:

Moj savjet ti je da pitaš na forumu, za to i služi forum, prije kupovine ubuduće jer ćeš dobiti pametnih savjeta i uštediti nešto para...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk
 

kasno, vec su kupljeni ????

Link to comment
Share on other sites

Mozda i prodes tehnicki, bez spiminjanja homologacije i uopce price o farovima. Naravno pripremi kreme za ruke

Šlapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teško da možeš homoligirati farove. A što se tiče tehničkog, iskoristi ženske atribute :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

prođi tehnički sa starim farovima, a nove stavi poslije. Najjeftinija solucija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

to je i bila opcija b, stare cuvat pa samo zamjenit prije tehnickog. Sumnjam da nebi skuzili crne farove i da nisu orginal. Al bi ja to svejedno htjela legalizirat ako bude moguce pa da sam mirna. U opisu farova je bilo:  "Homologacijske oznake in certifikati:
- TÜV certifikat za homologacijo
- E-oznaka na žarometih",   a sad dal to vrijedi ili ne bumo vidli

Edited by anchy
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.