Jump to content

P: HP Proliant ML350 G4 Performance


riceburner

Recommended Posts

daklem kako sam se preselio u stan nemam vise gdje drzati masinu, a i server room je postao baby room thumbup.gif

rack case je pretvoren u tower, hp genuine dijelovi, prednja maska tj vrata su od novijeg modela, ali nisam nikad se upustio u montazu twanstme.gif

o masini nemam kaj puno kad je sveznajuci gugl tu, al ukratko
Xeon 3,2 ghz
4gb ECC i jos 4 slobodna slota za nadogradnju
redundatno 725W hot swap napajanje
uz server ide scsi raid kartica za 32 diska 320 mb cache
SATA raid za 6 diskova 64mb cache
18gb 10k rpm disk sa instaliranim najnovijom verzijom xigma nas OSom, plug and play znaci...
u kuciste ide max 10 kom 3,5" diskova, ako se izbaci dvd rom i floppy, ja sam imao 6 kom scsi i 3 sas ...
floppy je izvadjen i prilazem ga, dvdwriter je ostao ugradjen
HP ilo za daljinski management servera, full verzija...
za one kojima je scsi fuj sa disk cagea se skine scsi hotswap backplane i
stekate direkt sata diskove na kontroler koji je prilozen ili ako ima naprednih
nabavite sas kontroler i sas backplane i stekate sas diskovlje... coffee.gif


meni je koristio kao nas/homeserver, koristeno u suhom, cistom i nepusackom okruzenju, nema zapecene prasine thumbup.gif

komplet bih cijenio bih 600 kn ( toliko vredi samo jedno napajanje i to rabljeno) mogu spustit za 100kn ako ne zelite fuj scsi raid karticu...

masina se nalazi kod zapresica, osobno preuzimanje samo, jer slanje bi valjda kostalo vise nego kaj trazim posto to sve skupa ima blizu 40kg roll2.gif


system.jpg

IMG-20181027-132848.jpg


IMG-20181027-135618.jpg



IMG-20181027-132836.jpg


IMG-20181027-134119.jpg



IMG-20181027-135141.jpg


IMG-20181027-141930.jpg




ponude i upiti prosim na mail...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.