Jump to content

Megane 3 LED dnevna svijetla


SOVA

Recommended Posts

Imam problem s jednim dnevnim LED svijetlom. Kad su ugašena svijetla onda mi oba dnevna LED u braniku rade 100% snagom, kad se upali pozicija ili kratko svijetlo onda se LED dnevna priguše ali meni se jedno ugasi a drugo ostane raditi prigušeno kako i treba.  Mene zanima dal se može nekakvom dijagnostikom iskodirat da dnevna LED ostanu radit 100%tnom snagom tako da mi oba rade da nemam problem s jednim koji se neće da priguši neg se ugasi skroz.

Link to comment
Share on other sites

Radije isprogramiraj da se ugase kad upališ kratka svjetla (to se vjerojatno može CLIP-om). 

Jer i mislim da čak i nije dozvoljeno da LED dnevna blješte po moći

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam tko ti je to uopće isprogramirao. Po defaultu ako su upaljena dnevna ne svijetle kratka i obratno.

Link to comment
Share on other sites

Sve je točno osim ovog ''i obratno''. Naime kad se upale kratka, led drl se ne gasi već dimma na cca 50% snage. Na svim novijim Renaultima što sam ja vidio je tako. Možda se može aktivirati Clipom umjesto dimanja potpuno gašenje, nisam siguran

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tako je frenchkey! Ic ce novo led svitlo cini mi se i to je to. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, frenchkey said:

kad već radiš klimu promjeni i sušač 

Kakvi susac??? 

Link to comment
Share on other sites

A tooo.. Pa to je u hladnjaku koliko ja znam. U onoj debeloj cijevi. 

Link to comment
Share on other sites

Aaaa oprosti, nisam skužio da imaš Phase 2. On ima u braniku DRL, ja imam u faru.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Jesi ikad riješio ovaj problem?
Ja imam isti problem, i unutar svjetla mi je dosta orosilo, a ovlaštenom servisu kažu da je moguća jedino zamjena, a novi je 1000kn.

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.