Jump to content

Vrata se teško zatvaraju...


Emmet

Recommended Posts

Pozdrav. Evo mene sa još jednim pitanjem u nadi da znate što treba činiti...

Vrata mi se naime dosta teško zatvaraju. Kad ih "zalupim", kao da se odbiju i ostanu onako lagano otvorena pa ih je potrebno još malo stisnuti da brava primi...

Također, kad se i zatvore cijelo vrijeme se čuje zvuk izvana kao da su otvorena...

Dali se to da poštelati, i ako da kako? Ili treba zamijeniti brave?

Ideje, prijedlozi iskustva...?

Hvala!!!!

Link to comment
Share on other sites

dugacka su vrata pa se s vremenom objese... kad su vrata otvorena na stoku ces vidjet "omcu" koju primi klin brave kad zakljucas... drze ju dva torxa i da se stelat pa se malo poigraj s tim... negdje sam vidio i da su spanali vrata prema gore da ih vrate u nulu... znaci otvorena vrata primis odozdola i napinjes prema gore pomalo...

Link to comment
Share on other sites

To sam radio nekoliko puta na mom Twingu. Vrata otvorena dvadesetak cm uhvatim rukama za dno i polako podižem prema gore s osjećajem za silu koju upotrebljavam. Par takvih trzaja je dovoljno za vratiti ih u položaj da brava lijepo nasjeda na onaj pipac bez zapinjanja. Neko vrijeme bude OK pa opet postupno vrata padnu. 

Link to comment
Share on other sites

Ma meni ne zapinje brava, već se odbija... i opet je počela.

Baš me zajebava ovo. Ako još netko ima kakvu ideju, otvoren sam za savjete. :)

Edited by Emmet
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.