Jump to content

K: Renault Twingo (1993-1997)


Kasabian

Recommended Posts

Kupi odmah i ovaj 106 neka ti da dobru cijenu za oba, postuskršnji popust i slično. 

Link to comment
Share on other sites

Je, vidio sam ga čim je izašao. Iskreno, malo mi je preskup... sad cete rec da sam glup, ali recite. I nažalost nije žuti nego zlatni :D Svejedno, nece se prodat za 3 dana, nazvat cu za vikend pa da vidimo kolko je fleksibilan. Miriši to sve na jednu preprodavačku priču, ali vidjet ćemo....

Link to comment
Share on other sites

Zovi čovjeka i cigani se. Ovakvi primjerci su rijetkost u EU, kamoli ovdje kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Takvog sličnog jednoroga sam ja bio svojedobno našao, samo je bio ph2 i imao sličnu kilometražu, vozila bakica, kad više nije mogla voziti unuk prodao. Bio kod mene 5g kao 3. auto u familiji i onda otišao dalje. Prodan je bio u roku 30 min od objave oglasa :)

Link to comment
Share on other sites

On 13. 04. 2021. at 17:22, Kasabian said:

Je, vidio sam ga čim je izašao. Iskreno, malo mi je preskup... sad cete rec da sam glup, ali recite. I nažalost nije žuti nego zlatni :D Svejedno, nece se prodat za 3 dana, nazvat cu za vikend pa da vidimo kolko je fleksibilan. Miriši to sve na jednu preprodavačku priču, ali vidjet ćemo....

Meni isto smrdi na preprodavačku priču....ali auto je nos. Odi pogledaj, nećeš takvo nešto naći....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Smuchac locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.