Jump to content

Canon Pixma PRO-1


pere

Recommended Posts


Link: Njuska

Printer je star 2 godine, malo koristen, od 12 tonera samo 3 su puna, ostali svi pri kraju. Uvijek koristena samo orginal boja (zadnje dvije su zamjenske).
Trebalo bi se jos malo poigrati sa ciscenjem glave. Radim dnevno jedno ciscenje glave i svaki danom je rezultat bolji (vidi slike, prva i zadnja u proslih tjedan dana). Jos samo jedna bolja ne pljuca. Nikad otvaran, srafan ili slicno.

Posto ga gotovo ne trebam i ne zelim investirati u boje, a svako ciscenje papa odredjenu kolicinu kapljica, ne znam kolko cu moci nastavit s dnevnim ciscenjima... tak da ko ima volje i potrebe, eto prilike :D
S njim dajem i zatvoreno pakiranje A3 Canon Orginal fotopapaira 170 g MP-101 (40 listova)- novi su 25€... i jos 50tak A3 listova drugog proizvodajca (kostalo 15-ak €).
Imam sve upute, orginal drivere i ulozak za print na CD/DVD-a. Cijena novog je bila 800+ eura. Za ca. 1300 kn se oprostim s njime.

Evo par detalja o printeru:

https://www.canon-europe.com/printers/inkjet/pixma/pixma_pro-1/specification.aspx

IMG_20181115_151657.thumb.jpg.5cfbcfb1f06afd6ad93d9c425bfe89a3.jpg

canon-pixma-pro-1-slika-106359513.thumb.jpg.1b0141fd8705182aaf6dfad91331ce88.jpgIMG_20181115_141759.thumb.jpg.fc03f226b269194c76f1dccfcfa0f38d.jpg

Edited by pere
Link to comment
Share on other sites

kao bivsi vlasnik mogu sam potvrdit da je stroj vrhunski, s original papirom i bojama je top top, na original papiru ili nekim  drugim high quality boje su postojane...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Smuchac locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.