Jump to content

P: Tissot sat


riceburner

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Morski druže u ormar s njim..šteta ga ja davat džabe!

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

da dosta malo vrijede ti satovi zapravo,  a u ducanu cijena full stalno. Ja sam za svoj PRC200 dao 3400 prije kad 3 godine, i danas je 3600 u Kroni!

 

 

13920381_10154525566824430_8196996155653

 

Link to comment
Share on other sites

Danas tako vrhunskih krivotvorina ima da i sam proizvođač ima muke razaznati original. Da ne spominjem da su kutije i dokumentacija uz njega odlične kvalitete. Laik nikad ne bi mogao skužiti da nije original.

Ne govorim napamet, imam poznanika koji iz Italije uvozi ''originale''

Link to comment
Share on other sites

bolje 5 novčanica od 1000 kuna objesiti oko ruke više ćeš pažne privuči, a kad ti više nije do prekenjava onda ih potrošiš na nešto pametno

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goran_sch said:

bolje 5 novčanica od 1000 kuna objesiti oko ruke više ćeš pažne privuči, a kad ti više nije do prekenjava onda ih potrošiš na nešto pametno

Hahaha....    thnx

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

Eno Tag Heuer na Cvjetnom za 152000kn. To je sat:-)
Jos mu fali jedna nula za neki osrednji Vacheron, Jaeger, Patek, Hublot, Chopard, itd. XD

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jos mu fali jedna nula za neki osrednji Vacheron, Jaeger, Patek, Hublot, Chopard, itd. XD

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Ma za 20k € vec mozes imat AP Royal Oak, ili VC Overseas, Nautilus... a Chopard i Hublot idu i jeftinije...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Puno toga kužim al tolke pare na ruku stavljat. Valjda svako tele ima svoje veselje... :nezna:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

to šalje poruku da imaš bar 100 put toliko na računu. Kao recimo Sanader, jelte. Nemoš s RR dolazit na prijame i domjenke i uvesti ga u salu da bi ljudi vidjeli kolko si težak. Zato iz garaže izlaziš s Patek Philippe Grand Complication na ručetini

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jucer isel slikat bolje remen i ustanovio da je baterija dala svoje, dam ga za 500kn tako ili 600 ako idem menjat bateriju... tko prvi njegovo...

Link to comment
Share on other sites

  • MilosB locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.