Jump to content

Offset tvorničkih felgi i Offset novih alu felgi


Black.Tip

Recommended Posts

Zanima me koliko je offset tvorničkih 14 cola čeličnih felgi sa 175/65R14 gumama. Pregledao sam cijelu felgu izvana i iznutra više puta, ali ne mogu naći urezan ET... Htio bi staviti alu felge Enkei Yamato 16 cola, no ET je 40... 

Imam upisane gume 205/45R16 a neki forumaši su preporučili 195/45R16 što mi je i logično slijedom 175/65, 185/55 pa 195/45.

Koji ET bi trebao s kojom gumom 205 a koji sa 195 da mi ne struže? Uzmite u obzir da auto isto mislim spustiti oprugama 25 mm naprijed i 25 mm iza. 

Link to comment
Share on other sites

Za offset tvornickih felgi posalji mail na: homologacija@renault.hr
Oni daju tocne podatke tako da mozes biti siguran.
U mailu napisi da te zanimaju dimenzije felgi koje idu na tvoj auto i obavezno napisi br. sasije.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fr4n said:

Za offset tvornickih felgi posalji mail na: homologacija@renault.hr
Oni daju tocne podatke tako da mozes biti siguran.
U mailu napisi da te zanimaju dimenzije felgi koje idu na tvoj auto i obavezno napisi br. sasije.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Serijski ET ti je 29, buraz ima 7x15" ET 35 alu felge i nije nigdje ni blizu da bi strugalo, ima dosta prostora prema unutra i prema van

Link to comment
Share on other sites

Dakle 11 mm mu ove koje gleda idu unutra. Strugat nemre ni da hoce. Vise bi trebao brinuti za izgled. :)

Doduse, nece biti 11 mm zbog nesto sire same felge, ali svakako ide vise unutra od serijeske.



Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovo sam prvo gledao kao referenci... Ugl sve u 16 cola je ET30... 

Koliko god meni felge bile zgodne, nema šanse da ću kemijati sa novim distancama i dužim šerafima. 

Ta kemija diže cijenu u nebo... 

Screenshot_20181130-092023.jpg

Edited by Black.Tip
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.