Jump to content

Sandero Stepway

breksy

Recommended Posts

ivan.martinko

To postoji jos od scenica..

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ivan.martinko

6

• Domba

6

• Lucky_ZG

4

• macan

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo uzeli tastu sandera...2017. god 56iljada km 1.5 dci 90ks, ima kameru i podosta opreme... 63 iljade kn... Prvi vlasnik.

Važna je čvrstoća karoserije,njeno upijanje energije sudara i hrpa jastuka. Znači,da vozač i putnici prežive. Ove ostale tehnikalije su rezervirane za skuplje aute s skupim opremom. Ne treba se više u

Ono crveno uopće ne mora biti loše. Kad sam prvi puta prije skoro 5god vozio auto s radarom i ACC-om bio sam oduševljen. Kako je vrijeme prolazilo počeo sam ga se bojati jer su me neke njegove re

Posted Images

Danchibald
3 hours ago, macan said:

Jel možete vjerovat da su to radkape gore? Čeličane su nekak napravili ko petokrake i sad ne vidi čelik... :)  Šparalo se di se stiglo.

Ali izgledaju odlicno za jedne celicane 😂😂😂

• Like 3
Ruske

ima ih i opel...skroz fora stvar

Max

Meni su još bolja fora te felge bez ratkapa za zimu 😀

ivan.martinko

Vidio sam lika koji ih je na scenicu pofarbao u srebrno.

• Haha 1
direstraits

Al ga ocrniše za manjak ADASa i uvališe 2*. 🙈

• 1 month later...

E... jel netko zna kako resetirati servisni interval na sanderu stepway (one cake sa interneta nece -gas i 3 puta kočnica i 2 Oče naša... niti ima funkciju za odbir kad šaltaš funkcije di se vidi servisni interval pa držiš da se resetira), vidim nešto se piše da su to maknuli. El ima netko pametniji?

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..